Olimp Olimpijskie
Olimp Olimpijskie
Olimp Olimpijskie
% alk. 5.5
Blg 12.5
5905669167284addbarcode
ulubione: 1
cena: 5,50 zł

Odchodząc na krok od serii mitologicznych postaci, stworzyliśmy produkt dla zwykłych śmiertelników. Oto nektar dla ludzi, bogaty w aromacie i zaskakujący w smaku.

Składniki: woda; słody: Pilzneński, Monachijski, Wiedeński; chmiele; drożdże; dodatki: herbata Earl Grey, wyciąg z bergamotki.
Piwo pasteryzowane, niefiltrowane.
Zalecana temperatura serwowania: 10°C.
Dostępne w bezzwrotnej butelce o pojemności 500 ml.
Dodał: SaintBase - 2017-05-19 10:16:54

oceny Oceny

Użytkownicy 6,75 / ilość: 16
Goście 8,5 / ilość: 2
średnia6,94 / ilość: 18

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2017-12-25 20:50:09
Piana biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się i opadająca, występuje tu szczątkowa forma lacingu. Barwa jaśniejsza miodowa, stosunkowo mocno zmętnione, nieklarowne i nieprzejrzyste, na powierzchni unoszą się drobinki drożdżowe. W zapachu nuty wybitnie słodowe, lekki herbaciany aromat, coś z karmelu i kwiatów. W smaku słodziutkie, herbaciane, bez śladu goryczki, słaba kontra kwaskowa, zbożowe i karmelowe klimaty, bergamotka, po ogrzaniu ujawnia się landrynka, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel niestety zwykły czarny, etykieta w niebieskiej kolorystyce, oszczędnie wykonana graficznie, w miarę dobrze opisana. Warka 22.03.2018. Faktycznie jest to zwykłe piwo dla śmiertelników. Herbata jest tylko tłem, generalnie jest to prosty, nieprzekombinowany wyrób. Czy smaczny? Kwestia gustu... Jak dla mnie pijalny, ale totalnie średni, niczym się nie wyróżniający. Także maksymalna ocena jaką mogę zaproponować to 6 z minusem. Jeden ze słabszych wypustów od Olimpu.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 6 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.