Olimp Morfeusz
Olimp Morfeusz
Olimp Morfeusz
% alk. 4.5
Blg 9.5
brak koduaddbarcode

Piwo Morfeusz w stylu Wędzony Pils leżakowane z wędzonymi gruszkami, od których uzyskało charakterystyczny posmak i aromat wędzonki, uwarzone przez kontraktowy browar Olimp z Torunia.
Dodał: Barcelonismo - 2017-04-01 09:14:38

oceny Oceny

Użytkownicy 6,4 / ilość: 10
Goście 8 / ilość: 1
średnia6,55 / ilość: 11

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Thesloma
starstarstarstarstar

2018-03-03 23:38:40
Zapach : czuć tę specyficzną wędzonkę połączoną z lekkim aromatem gruszek , pachnie tak dymiono-słodko. Nie agresywnie ,a delikatnie i zachęca tym do picia.

Smak : tutaj już jest bardzo delikatnie , czuć delikatnie wędzonkę i może bardzo z tyłu te gruszki. Wiadomo że ma tylko 9.5 plato , ale jest trochę tego smaku tutaj , goryczki się nie spodziewałem szczerze nawet choć delikatna mogłaby być.

Ogółem piwo o niskim blg i niskim wolcie jak na nasz rynek ale daje radę , jest to ciekawe doświadczenie , dymno-słodkie piwo zdecydowanie warte przetestowania.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 5 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2017-10-02 07:02:52
Piana biała, drobno i gruboziarnista, w miarę gęsta i puszysta, wysoka na około centymetr, powoli opadająca, zostawiająca całkiem ciekawy lacing na ściankach szkła. Barwa ciemniejsza piaskowa, mocno zmętnione, zupełnie nieklarowne i nieprzejrzyste, na powierzchni unoszą się drobinki drożdżowe. W zapachu fajne wędzone nuty, faktycznie jest tutaj coś z gruszki, podbudowa słodowa, trochę ziemistości. W smaku wedzonka, zdecydowanie wybija się na pierwszy plan, jest ona zdecydowanie o profilu gruszkowym lekko zalegająca, dobra kontra słodowa, brak kontry kwaskowej, goryczka nieznaczna, choć adekwatna do stylu, baza słodowa, owocowość, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel niestety zwykły czarny, etykieta świetnie wykonana graficznie( jak większość z Olimpu), w miarę dobrze opisana. Warka 03.04.2018. Coś innego, nietypowego, interesującego. Jak na tak niski ekstrakt smak jest pełny i treściwy i to mnie zaskoczyło. Dodatkowo świetna wędzonka z gruszkowym aftertastem. Naprawdę udany wyrób, godny polecenia. Dla fanów wędzonki i nie tylko. Dowód na to, że pils nie musi być nudny, a ode mnie zasłużona, mocna 7 z plusem.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 7 )
awatar
prisoner
starstarstarstarstar

2017-08-22 20:32:51
Ładnie pachnie wędzonką, tylko w smaku jest nieco puste. Gruszki wyczuwalne i jest przyjemna lecz niewielka goryczka.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 6, zapach: 7, wygląd: 7 )
awatar
tleix
starstarstarstarstar

2017-05-11 21:49:58
Siła sugestii lub po prostu solidna wędzonka o słodo-drewnianym aromacie i smaku. A na uwagę zasługuje fakt, że to wszystko na bazie ponad 9% ekstraktu. Jak na taki \"cienkusz\" to piwo ma konkretne ciałko.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 8 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.