Okocim Zimowe Korzenne
Okocim Zimowe Korzenne
Okocim Zimowe Korzenne

Piwo Okocim Zimowe Korzenne jest piwem ciemnym, aromatyzowanym, a powstaje z połączenia słodów jasnych i ciemnych. Charakteryzuje się specyficznym korzennym aromatem, który pasuje do zimowego czasu. Piwo Okocim Zimowe Korzenne to piwo bardzo aromatyczne, o delikatnych karmelowych nutach i wyrazistych korzennych aromatach. Nazwa Zimowe Korzenne nawiązuje do korzennych aromatów, charakterystycznych dla tego piwa, oraz do zimowej pory, do której piwo o takim smaku doskonale pasuje.
Zalecana temperatura podania 12-14°C.
Dodał: Danid - 2017-02-11 04:04:43

oceny Oceny

Użytkownicy 5,64 / ilość: 22
Goście 7,33 / ilość: 9
średnia 6,13/10 / ilość: 31

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2017-07-31 20:52:32
Piana nie do końca biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się, cienkim wianuszkiem okalająca ścianki szkła, lacing występuje w formie szczątkowej. Barwa jaśniejsza rubinowa, ładnie klarowne i przejrzyste, nieznacznie tylko zmętnione. W zapachu bardzo niewyraźne nuty kardamonu, przypraw i imbiru, a po ogrzaniu wyczuwalny minimalnie alkohol, generalnie piwo jest mało aromatyczne. W smaku podobnie, gdzieś w tle jakby korzenne aromaty, charakterystyczne dla tego stylu piwa, ale generalnie jest to dość pusto, goryczka praktycznie żadna podobnie jak kontra kwaskowa, alkoholowy posmak nadal aktualny, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel od browaru Okocim, etykieta naprawdę ładna, klimatyczna, dobrze wykonana graficznie, w miarę dobrze opisana. Warka 10.11.2017. Jest to chyba najsłabsze piwo korzenno-zimowe jakie miałem okazję próbować. Wodniste i puste w smaku, deklarowanych aromatów jest jak na lekarstwo, wcale nie rozgrzewa przełyku. Koloryzowana woda, można się ładnie oszukać...4 z minusem to maksymalna ocena jaką mogę zaproponować w tym przypadku.
oceny Oceny użytkownika:
4 ( smak: 3, zapach: 3, wygląd: 4 )
awatar
Kensaj
starstarstarstar

2017-04-26 00:57:25
słodkość dosyć mdląca do tego mocna alkoholowa nuta nie ukryta niczym. ogólnie wygląd ok zapach średni i smak słaby
oceny Oceny użytkownika:
3 ( smak: 1, zapach: 4, wygląd: 5 )
awatar
Thesloma
starstarstarstarstar

2017-03-21 21:30:28
Dośc słodki , korzenno-cynamonowy . Alkohol słabo ukryty , może leciutko rozgrzewający , nie męcząca słodycz choć wodnisty i alkoholowy. Średnie piwo
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 5 )
awatar
magus76
starstar

2017-03-05 23:33:25
Piwo po otwarciu atakuje słodem i przyprawami korzennymi:cynamon, imbir. Kolor ciemnobursztynowy z rubinowymi refleksami. Piany nie zdarzyłem zaobserwować - tak szybko znikła. Zapach tez znikł. Mocno nasycone. Wodniste z podkładem alkoholu który drapie w gardło i brakiem goryczki. Smak słodu i tyle -przyprawy ledwo wyczuwalne. Cienkusz. wypić i zapomnieć. Nie polecam.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 6 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010