Okocim Radler Malina z Borówką Amerykańską
Okocim Radler Malina z Borówką Amerykańską
Okocim Radler Malina z Borówką Amerykańską
% alk. 2.0
5900014004986addbarcode
ulubione: 3
cena: 3,19 zł

Napój piwny o smaku maliny z amerykańską borówką uwarzony przez Carlsberg Polska. Zostało wprowadzone do sprzedaży w marcu 2019 roku.

Prawie cały rok wszyscy czekamy na sezonowe owoce, a gdy już się pojawią, dostępne są przez bardzo krótki okres. Dlatego by zatrzymać na dłużej ten wyczekiwany smak uwarzyliśmy nowego Radlera - Malina z Borówką Amerykańską. Połączenie lemoniady z delikatną goryczką naszego Jasnego Okocimśkiego sprawia, że całość jest wyjątkowo orzeźwiająca. I teraz smakiem lata można cieszyć się przez okrągły rok.

Mix piwa Okocim Jasne Okocimskie (40%) z lemoniadą o smaku malinowo-borówkowym (60%), pasteryzowane
Składniki: woda, słód jęczmienny, cukier, sok z limonki* (2,3%), regulator kwasowości (kwas cytrynowy), koncentrat z czarnej marchwi, sok z czarnego bzu*, naturalne aromaty, sok malinowy* (0,1%), sok z borówki amerykańskiej* (0,1%), chmiel, substancja słodząca (glikozydy stewiolowe)
* Wyprodukowano z zagęszczonych soków owocowych.
Zalecana temperatura serwowania: 4°C
Dostępne w butelkach zwrotnych oraz puszkach o pojemności 500 ml.
Dodał: Piwosz92 - 2019-03-15 20:02:44

oceny Oceny

Użytkownicy 5,47 / ilość: 15
Goście 7 / ilość: 12
średnia 6,15/10 / ilość: 27

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
prisoner
starstarstarstarstar

2019-05-11 17:56:24
Napój piwny z większym udziałem malin. Aromat malina, smak malina, borówki to gdzieś daleko o ile w ogóle. W smaku słodkie, piję się nienajgorzej aczkolwiek słodycz później męczy. Wypróbowane, inne smaki tez czekają w kolejce.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 5 )
awatar
Gość
awatar
Gość

2019-04-18 20:31:18
Jak dla mnie mocno chemiczny smak.
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2019-03-21 22:01:43
Piana praktycznie zerowa, biała, gruboziarnista, dziurawiąca się momentalnie po przelaniu piwa z butelki do szkła i nie pozostająca pod zupełnie żadną postacią, brak lacingu. Barwa ciemniejsza różowa, w miarę klarowne i przejrzyste, nieznacznie tylko zmętnione. W zapachu nuty przede wszystkim malinowe, dalej na drugim planie owoce lasu, brak akcentów piwnych, czuć, że będzie to słodka oranżadka. W smaku się to potwierdza, malina nadal gra pierwsze skrzypce, finisz jagodowy, bądź jak kto woli borówkowy, pojawia się lekka, iluzoryczna goryczka, nienajgorsza kontra kwaskowa, czuć chemiczną landrynkę i za to spory minus, generalnie ogromna niczym nie skontrowana słodycz, wysycenie na średnim poziomie. Kapsel od browaru Okocim, etykieta w fioletowej kolorystyce, ładnie wykonana graficznie, w miarę dobrze i wyczerpująco opisana. Warka 16.02.2020. Po bardzo orzeźwiający radlerze 0% z sycylijską pomarańczą, ten 2% radler jest co najwyżej przeciętny. Czuć praktycznie samą malinę, owoce leśne czyli borówka są tylko niewyraźnym tłem. Bardzo słodka oranżadka o zabarwieniu lekko chemicznym, brak efektu orzeźwienia. Tym razem raczej słaba propozycja od Okocimia ode mnie dostaje 4.
oceny Oceny użytkownika:
4 ( smak: 4, zapach: 4, wygląd: 4 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010