Okocim 0,0%
Okocim 0,0%
Okocim 0,0%
% alk. 0.0
IBU 12
5900014003293addbarcode
ulubione: 9
cena: 2,99 zł

Piwo uwarzone przez Carlsberg Polska. Jest to bezalkoholowa wersja piwa Okocim Jasne Okocimskie. Zostało wprowadzone do sprzedaży w marcu 2019 roku.

Okocim 0,0% to piwo, warzone zgodnie ze starannie opracowaną recepturą. Nie zawiera alkoholu, a warzone jest z piwnych składników: chmielu oraz nadającego wyrazisty smak słodu jęczmiennego. Nowy Okocim 0,0% ma złocistą, nasyconą barwę i pachnie tak, że aż chce się go wypić. To sprawia, że możesz cieszyć się pełnym piwnym smakiem w każdej sytuacji, ponieważ zawiera 0,0% alkoholu. Spróbuj i przekonaj się sam!

Piwo bezalkoholowe, pasteryzowane
Składniki: woda, słód jęczmienny, cukier, dwutlenek węgla, aromat, chmiel, ekstrakt z chmielu
Zalecana temperatura serwowania: 5°C
Dostępne w butelkach zwrotnych i puszkach o pojemności 500 ml.
Dodał: Piwosz92 - 2019-04-13 08:22:25

oceny Oceny

Użytkownicy 6,34 / ilość: 44
Goście 6,81 / ilość: 121
średnia 6,68/10 / ilość: 165

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Gość
awatar
Gość

2020-02-02 22:23:34
Jest to Zdecydowanie najlepsze bezalkoholowe piwo z dostępnych na rynku, bardzo smaczne i orzeźwiające
awatar
aboubakar
starstarstarstarstar

2019-12-07 22:54:08
Absolutnie kapitalne piwo. Jak Okocim Lager jest jednym z najlepszych dostępnych w każdym sklepie piw koncernowych, tak Okocim 0,0% jest zdecydowanie najlepszym ogólnodostępnym bezalkoholowym koncerniakiem. Oczywiście nie przeskoczy Miłosława Bezalkoholowego ani Kormorana 1 na 100, jednak tych piw nie znajdziemy zawsze w każdej Biedronce czy Żabce, poza tym są to IPY a nie lagery. W swoim stylu piwnym, żaden inny wyrób nie ma podjazdu do tego Okocima. W zapachu wyczuwalne genialne cytrusy, owoce, wszystko dopełnione przyjemnym, nieprzytłaczającym słodem. W smaku jest gładkie, troszkę za bardzo rozwodnione, jednak należy pamiętać, że to jest Lager a nie IPA! Pomimo tego pojawia się tu jakaś goryczka, lekkie, kwaskowate cytrusy, wszystko dopełnione idealnym posmakiem słodowym na finiszu. Do tego orzeźwiające i mega świeże. Piękna sprawa. Do tego kosztuje ok. 3zł, ma piękną puszkę, minimalistyczną, którą aż chce się kupić a nawet postawić na półce po wypiciu. Coś pięknego. Carlsberg naprawdę robi dobrą robotę produkując Okocima Lagera i 0,0%, bo są to piwa tanie, a zarazem trzymające bardzo wysoki poziom. Dziwi mnie aż, że ten koncern warzy również piwa pokroju Książa, ponieważ to wstyd nazwać je \"piwami tego samego producenta co robi Okocim\". Bezapelacyjnie najlepszy bezalkoholowy lager na polskim rynku. Sięgnę po niego w przyszłości na pewno jeszcze niejeden raz. Oby tylko w przyszłości nie przyszła im do głowy jakaś \"nowa, lepsza receptura\", która zniszczyła już wiele piw będących kiedyś znacznie lepszymi, co znam z autopsji porównując niektóre piwa pite kiedyś, do tylko pozornie tych samych kupowanych dziś pod tym samym szyldem. Konkluzja: Okocim 0,0% jest świetne. Mocno rekomenduję.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 6, wygląd: 8 )
awatar
Tyx69
starstarstarstarstar

2019-12-02 17:46:01
Pachnie cytrusami i uwaga uwaga... Krwią! Żelazo wyjątkowo wyborne! Smak bym określił mianem \"przeciętnego\". Jest kwaśny, cytrusowy, kwaśny, żelazisty, kwaśny... lecz nie rozwodniony nadmiernie. Niestety wcześniej wspomniany kwas zajmuje około 60% całego smaku. Nie jest to kompletna dominacja, gdyż na pomoc wychodzi, także wspomniane, Fe! Nie jest złe jakoś bardzo, powiedziałbym, że mimo wad pijalne. Cytrusik jest pryma sort, piwko na swój sposób jest orzeźwiające... No nic wielkiego, nie jest godny polecenia.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 3, zapach: 4, wygląd: 6 )
awatar
Gość
awatar
Gość
2019-12-24 13:38:50
Gowno prawda. Zadnej krwi ani zelaza tu nie ma, ja nie rozumiem skad ty bierzesz takie smaki w tym piwie. Przecietne to moze byc np zywiec bezalkoholowe bo to jest kwach a nie okocim ktory jest najlepszym piwem lagerem 0 w polsce. Zamiast pisac takie pierdoly poprobuj innych piw 0 i okocima i zobacz ze jest roznica, jaka krew w zapachu, czytac sie tego nie da. Moze edelmeister 0 kupujesz?
awatar
LowcaPiw
starstarstar

2019-10-08 17:39:09
Barwa złota, piana drobnopęcherzykowa, trwała, osiadająca na szkle.
Aromat: Bardzo mocne estry, szczególnie wyraźna brzoskwinia. W tle delikatny cytrus. W smaku owocowe, a tak to trochę pustawe. Goryczka prawie niezauważalna. Jako imitacja koncernowego lagera kompletnie nie na miejscu. Mimo to myślę, że warte spróbowania dla osób myslacych o sprobowaniu czegoś innego niż tyskie, żubr czy warka, a nie chcących wydawać pieniędzy na piwa rzemieślnicze.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 8 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010