NZS Non-Filtered
NZS Non-Filtered
NZS Non-Filtered
% alk. 4.8
Blg 12.0
4760057700082addbarcode
ulubione: 1

Azerskie piwo marki browaru NZS z Baku, z którym stoi spółka Azəri
Dodał: nietzsche - 2021-02-16 14:05:47

oceny Oceny

Użytkownicy 4,5 / ilość: 10
Goście 0 / ilość: 0
średnia4,5 / ilość: 10

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Lukasz
starstarstarstarstar

2022-04-06 18:29:03
Słomkowy kolor i zmętnienie. Piana biała, wysoka, o zróżnicowanej strukturze - trzyma się świetnie do samego końca . Zapach delikatnie słodowy - to wszystko. W smaku rześkie, lekkie. Lekkie ciało, minimalna kwaskowość, minimalna goryczka, ale czuć drożdżami z lekka. Sporo gazu i wysoka pijalność. Umiarkowana cena i nie mam się do czego przyczepić.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 6, wygląd: 8 )
awatar
Chrisrks
starstarstarstarstar

2021-06-28 17:53:57
Nie jest to klasyczny,czysty lager.Piwo jest mocno opalizujące,cytrynowej barwy.Piana biała,średnio pęcherzykowa. Opada niespiesznie bez koronki w szkle.W zasadzie jest to klasyczny koncernowy lager,na szczęście bez wielu wad pisanych słabym przedstawicielom gatunku produkowanym w Polsce.Pije się je dosyć lekko,ma coś na kształt goryczki.Na pewno ciekawostka ale nic nie wnosząca do świata piwa.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 5, zapach: 4, wygląd: 5 )
awatar
WaldemarS
starstarstarstarstar

2021-06-05 20:43:08
Warka 10.02.2021 Auchan, podobnie do Premium tej samej marki, etykieta i kapsel standardowe dla browaru z Baku. Kolor bardzo blady, raczej trudno powiedzieć, że słomkowy. W przeciwieństwie do Premium, piana gęsta i trwała, zostawia pozytywny lacing na szkle. To jedyny plus tego piwa. Zapachu trudno się doszukać i określić czym ono pachnie, podobnie ze smakiem. Płytkie, pozbawione wszystkiego co cechuje lager. Więcej napisać się nie da, więc zdecydowanie gorsze niż Premium i zdecydowanie do zapomnienia.
oceny Oceny użytkownika:
2 ( smak: 2, zapach: 2, wygląd: 5 )
awatar
Borsuk77
starstarstarstarstar

2021-03-06 21:50:45
Widziałem bodaj trzy czy cztery azerskie piwa w Auchan i kupiłem dwa. To tutaj odhaczone już i na tym w teorii mógłbym zakończyć. Ale coś tam się działo. Piwo smakiem, aromatem i wyglądem przypominało blonde'a. Mocno wykastrowanego. Myślę, że pierwsze lekkie piwo z brewkita mogłoby smakować podobnie. Niespecjalnie więc śpieszę się z przechyleniem innego piwa z Azerbejdżanu. Nazwa? Zaintrygowała mnie nazwa - zanim zerknąłem na etykietę, myślałem, że to jakiś pseudo-kraftowy trunek warzony na zamówienie ONR-u i innych miłośników Narodowych Sił Zbrojnych.
oceny Oceny użytkownika:
4 ( smak: 4, zapach: 4, wygląd: 4 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.