Nook Miękkie Lądowanie
Nook Miękkie Lądowanie
Nook Miękkie Lądowanie
% alk. 4.5
Blg 12.0
IBU 30
5902176770129addbarcode
ulubione: 3

Uwarzone przez Browar Nook.
Tęsknisz za klasyką? Ten delikatny smak i subtelna goryczka sprawdzą się doskonale. Poczuj jak owocowo-kwiatowy bukiet otula Twoje zmysły i unosi wysoko. Z naszym Pilsem pofruniesz lekko i miękko wylądujesz.
Piwo jasne, niefiltrowane, pasteryzowane.
Skład: woda, słód jęczmienny, słód pszeniczny, chmiele, drożdże.
Dodał: Barcelonismo - 2019-05-13 08:29:17

oceny Oceny

Użytkownicy 6,61 / ilość: 23
Goście 7 / ilość: 2
średnia6,64 / ilość: 25

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

Na razie brak komentarzy. Twój może być pierwszy.
awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Borsuk77
starstarstarstarstar

2021-05-24 22:54:09
Wygląd - kolor słomkowy, trochę zamglone, piana średniej wysokości, ale z drobnymi pęcherzykami i gęsta; wysycenie średnie do dużego. Aromat - z butelki jak solidne jasne pełne sprzed kilkunastu lat; po przelaniu do szkła - słód, chmiel (ziołowo-kwiatowy), czysty profil, delikatne nuty multiwitaminy - przyjemny, być może dodano którejś z nowofalowych odmian chmielu. Smak i wrażenia z picia - trochę oleiste, czuć pełnię, ale to szybko mija i pojawiają się nuty smakowe dobrego chmielu (zioła i kwiaty); przyjemna goryczka, trochę goździkowa (nie od drożdży, ale od chmielu), słód też się pojawia w sporej dawce.

Całość - oceniam partię 10.11.2021/18 - pije się ze smakiem; piwo jest dobrze zbalansowane, choć jak na pils niemiecki zbyt mętne i za bardzo słodowe; myślę, że ocena 8- jest właściwą; dobrze, że kupiłem dwie butelki (albo nawet szkoda, że nie więcej, bo było po niecałe 4 zł - promocja w Leclercu).
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 7 )
awatar
Lukaszndm
starstarstarstarstar

2020-08-12 17:05:08
Bardzo dobry Pils , kolor słomkowy mętny , piana drobna, osadza się na szkle, aromat słodowy w smaku słodowo chmielowy, wyczuwalny DMS, piwo pijalne , warto spróbować , dodam że kupując te piwo wspierasz pieski że schronisk do adopcji. Ja kupiłem swoje w carrefour market.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 8 )
awatar
Lukasz
starstarstarstarstar

2019-08-27 21:15:56
Piana wysoka, dość trwała, szkła nie lepi, głównie drobnoziarnista, opadająca sukcesywnie po trochu. Mętne, barwa zbliżona do brzoskwini. W aromacie dobrze zbalansowane, słodowa baza jest dopełniona delikatną slodowością. W smaku jest gorzej. Na pewno chmielu tutaj nie żałowano. Ale czy tak powinien smakować pils? Nie jestem pewien. Piwo od początku atakuje goryczką, ale jest ona bardzo ściągająca, dalej trochę chleba i słodu. Coś ewidentnie poszło nie tak, a wysycenie jest za niskie. W konsekwencji pije się dość ciężko i na pewno nie jest to piwo tak orzeźwiające jakbym się spodziewał.
(Wersja puszkowa)
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 5, zapach: 7, wygląd: 8 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2019-06-15 19:14:22
Piana biała, gruboziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się i opadająca, nie pozostawiająca trwałego lacingu na ściankach szkła. Barwa jaśniejsza miodowa, w miarę klarowne i przejrzyste, nieznacznie tylko zmętnione. W zapachu nuty drożdżowe, drzewne klimaty, lekki karmel, kwiatowość oraz zbożowość, podbudowa słodowa. W smaku również mocno drożdżowo, goryczka całkiem zalegającą o profilu ziołowym, niezła kontra kwaskowa, kwiatowość i zbożowość na drugim planie, trochę karmelu, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel niestety zwykły czarny, etykieta w niebieskiej kolorystyce, znośnie wykonana graficznie, mogłaby być lepiej opisana. Warka 20.03.2020. Pijalny pils, dość solidny, nie zaskakujący niczym na plus ani na minus. Kwiaty, drożdże, może coś z ziołowości to główne atrybuty tego piwa. Udany wyrób Nooka, ale zasługujący maksymalnie na mocne 6. Nie jest to wzorcowy pils.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 6 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.