Nook Faza Wstępna
Nook Faza Wstępna
Nook Faza Wstępna
% alk. 5.7
Blg 14.0
IBU 70
5907431705502addbarcode
ulubione: 4

Gotowy do działania? Przygotuj się na bogatą cytrusowo-żywiczną nutę, bukiet najlepszych, amerykańskich chmieli oraz intensywną goryczkę. Ten smak jest tak wyrazisty, że niemal możesz go dotknąć! AMERICAN INDIA PALE ALE
Dodał: Gość - 2018-12-08 08:12:41

oceny Oceny

Użytkownicy 7,09 / ilość: 46
Goście 7,4 / ilość: 5
średnia7,12 / ilość: 51

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
nocą_po
starstarstarstarstar

2021-06-14 22:11:30
Bardzo poprawne AIPA, nie ma się do czego doczepić. Przyjemna goryczka, ciężko ocenić dominującą część smaku. Jest trochę żywicy, ziołowości, cytrusów. Nic nie wychyla się na pierwszy plan i wszystko jest po troszkę wyczuwalne. Świetne piwo.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 9, zapach: 8, wygląd: 6 )
awatar
Gość
awatar
Gość

2021-04-08 04:05:28
Bardzo spokojne piwo, lekkie. Absolutnie nie narzuca się niczym, ale dla poszukujących choćby odrobiny mocniejszych wrażeń, to nie ten kierunek. Aromat dość umiarkowany, goryczka średnia+ (właściwie tak jak na oznaczeniu 7/10). Bardzo ładnie się prezentuje w szkle. Jasno bursztynowy kolor wpadający w złoty. Piana niezbyt obfita, ale zostawia ładny lacing. Wysycenie średnie. Piwo łatwo pijalne. Dobra opcja na start dla kogoś, kto nie gustował wcześniej w piwach tego typu. Na prawdę w porządku piwo, choć nie pogniewałbym się na ciut więcej polotu w aromacie (a może wcale tak być nie musi?).
awatar
dzej
starstarstarstar

2020-09-24 22:14:55
Dobra AIPA, której ciężko się przyczepić. Goryczka, cytrusowość, lekka żywiczność, wszystko fajnie zbalansowane. Jeżeli ktoś się chce napić typowej dobrej AIPY bez udziwnień i w normalnych pieniądzach, to się nie zawiedzie.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 9, wygląd: 8 )
awatar
Chrisrks
starstarstarstarstar

2020-08-26 18:09:08
Nie miałem wielkich oczekiwań wobec tej AIPA.Etykieta trochę niedopracowana,ten kufel do AIPA? To na szczęście niemal jedyna \"wada\".Piwo ciekawie prezentuje się w sniffterze.Klarowne,czyste,z piękną i trwałą czapą piany.Pozostawia oczywiście koronkę w szkle.W aromacie mamy mocną podbudowę słodową.Bardzo owocowe,w typie owoców tropikalnych,dojrzałych,mocno słodkich.Jest też cytrusowa nutka,więc aromat dobrze się uzupełnia.W smaku oprócz świeżych owoców mamy trochę białych owoców,dojrzałych winogron itp.Piwo pełne,treściwe,pijalne.Goryczka wyraźna ale mogłaby być jeszcze wyższa.Brakło mi trochę Mosaica.Reasumując,niespodziewanie dobra,ba bardzo dobra AIPA.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 9 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.