Ninkasi GlobAle
Ninkasi GlobAle
Ninkasi GlobAle
% alk. 7.9
Blg 17.0
IBU 65
brak koduaddbarcode

Piwo GlobAle jest piwem uwarzonym w ramach projektu organizacji Global Association of Craft Beer Brewers. Zgodnie z założeniami, piwo według jednej receptury uwarzyło siedem browarów z całego świata - USA,
Południowej Afryki, Hiszpanii, Holandii, Niemiec, Czech i Polski. Jedyną różnicą w recepturze były drożdże. Ten unikatowy projekt nie tylko pozwoli pokazać jak istotnym elementem w warzeniu piwa są drożdże, ale także jak browarnictwo i miłość do piwa łączy pasjonatów z różnych kontynentów. GlobAle jest piwem o wyrazistym charakterze, które można zakwalifikować do stylu American India Pale Ale. Wysoka pijalność w tym wypadku limitowana jest jedynie relatywnie dużą zawartością alkoholu. Piwo o brązowej barwie, mocno chmielone. Aromat amerykańskich odmian chmieli. Solidna podbudowa słodowa, wyrazista goryczka i wysoka zawartość alkoholu. Idealne do serwowania z potrawami kuchni meksykańskiej i azjatyckiej. Wspaniale nadaje się także do podania wraz burgerami lub grilowanym łososiem.
Dodał: d1010mm1 - 2015-03-27 09:12:01

oceny Oceny

Użytkownicy 8 / ilość: 7
Goście 6 / ilość: 3
średnia7,4 / ilość: 10

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
root-theory
starstarstarstarstar
2015-04-12 16:45:43
Piwo nie smakuje krzykliwie jak na tak mocny voltaż, nawet pod koniec butelki alkohol jest prawie nie wyczuwalny. Trunek jest lekko wodniste ale przez to bardzo pijalne.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 7, wygląd: 8 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.