Newskoje Klasyczne
Newskoje Klasyczne
Newskoje Klasyczne
% alk. 4.7
Blg 10.8
4600682300441addbarcode
ulubione: 1

Piwo o złotym odcieniu i szlachetnym gorzkim smaku. Jego klasyczne połączenie siły i gęstości daje niesamowite poczucie idealnie wyważonego smaku. Specyficzne cechy marki wyróżniające ją wśród konkurencji to delikatny, a zarazem bogaty smak, głęboki bursztynowy kolor i szlachetny aromat. Nevskoje powstało w browarze Baltika-Wiedeń, którego historia sięga ponad 140 lat. Jego receptura odzwierciedla najlepsze tradycje warzenia piw w St. Petersburgu.
Dodał: tomucho77 - 2017-12-27 09:20:07

oceny Oceny

Użytkownicy 4,57 / ilość: 7
Goście 8 / ilość: 2
średnia5,33 / ilość: 9

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2018-11-26 19:18:19
Piana biała, drobnoziarnista, w miarę gęsta i puszysta, wysoka na około centymetr, powoli dziurawiąca się i opadająca, nie pozostawiająca jednak trwałego lacingu na ściankach szkła. Barwa ciemniejsza słomkowa, ładnie klarowne i przejrzyste, brak widocznych śladów zmętnienia. W zapachu nuty słodowe, chemiczna landrynka, lekki dms, kukurydziane klimaty, po ogrzaniu wyczuwalna alkoholowa woń. W smaku płaskie i płytkie, dość mocno kwaskowe, ale opiera się na wątpliwej jakości podbudowie słodowej, sporo słodkiej landrynki, dms w postaci zaznaczonej kukurydzy, goryczka iluzoryczna na granicy autosugestii, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel z system twist off, etykieta naprawdę elegancko wykonana graficznie, cała w cyrylicy. Warka 12.06.2019. Dałem się nabrać na ładną butelkę i etykietę. Niestety jej zawartość uwarzona przez rosyjski browar Baltika pozostawia wiele do życzenia. Bezpłciowe jasne piwo o wadliwym profilu, ciężko doszukać się zalet czy chociażby efektu orzeźwienia. Jestem na nie, ode mnie tylko i wyłącznie 3.
oceny Oceny użytkownika:
3 ( smak: 3, zapach: 3, wygląd: 3 )
awatar
Borsuk77
starstarstarstarstar

2018-06-03 22:21:22
Zorganizowałem osobliwy i osobisty wieczorek z czterema piwnymi dziwadłami, kupionymi w okolicach południa w PiP, korzystając z dobrodziejstw odchodzących niedzieli handlowych. I to piwo jest najmniej udane. Znów niewyrafinowany lager w stylu niby-amerykańskim, ale tu jeszcze czuć nieco starym chmielem i piwnicą. a tak to sztampa. Baltika Dragon (rosyjskie, niby-azjatyckie) i Karva (gruzińskie) ciut lepsze. A to piwo ocenię na 4/10. PS Przez chwilę ucieszyłem się z dziwnego kształtu butelki, którą miałbym użyć do piwa czy podpiwku domowego, ale niestety tutaj jest kapsel twist-off.
oceny Oceny użytkownika:
4 ( smak: 4, zapach: 4, wygląd: 4 )
awatar
MateoKrk_
starstarstarstarstar

2018-04-30 20:57:32
Barwa Złocista Klarowne w Aromacie Głównie Słód Chmielowych Akcentów Brak Jest Wyraźny DMS w Smaku Nic Szczególnego Słód Owocowe Estry Mocno Kwaskowe Goryczki Brak Lager Jakich Wiele Na Naszym Rynku Koncernowym Ogólnie To Lipa Na Maxa.
oceny Oceny użytkownika:
3 ( smak: 3, zapach: 3, wygląd: 4 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.