Nepomucen & Weird Beard Don`t Sleep In The Forest
Nepomucen & Weird Beard Don`t Sleep In The Forest
Nepomucen & Weird Beard Don`t Sleep In The Forest
% alk. 7.0
Blg 18.0
5905279959934addbarcode
ulubione: 6

Uwarzone w kooperacji przez Browar Nepomucen i londyński Weird Beard Brew Co.
Piwo w stylu American Forest Stout.
Dodał: Barcelonismo - 2019-05-05 09:35:46

oceny Oceny

Użytkownicy 8 / ilość: 21
Goście 10 / ilość: 2
średnia8,17 / ilość: 23

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Gość
awatar
Gość

2021-11-10 22:03:55
Leśne zioła o północy, czerń nocy, straszydło. Czy to jawa czy sen? Bazą jest konkretny stout o palonej, czekoladowej podbudowie, podbitej smakiem dodanej kawy oraz gałązek świerku, a następnie uzupełnionej o amerykańskie, nowofalowe chmiele. Jest mega konkretnie, mega egzotycznie, a jednocześnie tajemniczo. Piję to piwo już któryś raz, trafiam na nie co jakiś czas w Lewiatanie w Nowej Górze i zawsze mi podchodzi, zawsze czymś zaskakuje. Ale trzeba to lubić - nie każdemu spodoba się taki mariaż. Black IPA na sterydach - American Forest Stout. Propsuję!
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2021-02-19 20:37:05
Piana beżowa, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się i opadająca, nie pozostawiająca trwałego lacingu na ściankach szkła. Barwa ciemniejsza rubinowa wręcz brunatna, mocno zmętnione, zupełnie nieklarowne i nieprzejrzyste. W zapachu nuty palone, prażone akcenty, karmel, ale też mocna wstawka choinkowa (świerk, sosna, jodła), w tle czekolada, mniej kawy. W smaku treściwe i pełne ciemnego ciała, paloność, karmel, natomiast finisz... wow ależ intensywna choinka, świerk i sosna pełną parą, goryczka adekwatna do stylu, lekka kontra kwaskowa, nie czuję natomiast Ameryki w formie cytrusów, może tak na granicy autosugestii, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel od browaru Nepomucen, etykieta w klimatycznej oprawie graficznej, dobrze, choć nie wyczerpująco opisana. Warka 29.01.2022. Ciekawa kooperacja, solidny stout (choć nie do końca American w moim odczuciu) i ta intensywna choinka... połączenie nie do końca ze sobą współgrające, choć i tak bardziej niż bym się tego spodziewał. Mocne i wyraziste piwo, konkrecik bez dwóch zdań. W mojej opinii warte 7 z dużym plusem.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 7 )
awatar
zbieraczek
starstarstarstarstar

2020-04-04 18:25:57
Piana wysoka, drobnoziarnista, brązowa.
Barwa praktycznie czarna.
Zapach dość intensywny, sporo aromatów, czekolada, dużo nut leśnych owoców, świerk, kawa i akcenty palone zaznaczone delikatnie.
Smak: wysycenie średnie-, natomiast bardzo gładkie, goryczka lekka+/średnia-, trochę nut palonych, sporo nut leśnych, gałązki świerku bardzo wyraźne chociaż nie zabijają innych akcentów, trochę leśnych owoców, które dają lekka kwaskową kontrę, czekolada, praliny, kawa dość delikatnie. Bardzo smaczne, mocno pijalne dzięki zbilansowaniu smaków i aksamitności, chociaż cały czas łapałem się na myśleniu o tym piwie jako o BlackIPA
oceny Oceny użytkownika:
9 ( smak: 9, zapach: 9, wygląd: 9 )
awatar
oranjefan
starstarstarstarstar

2019-06-10 20:30:03
Niesamowicie gładki, pół słodki, kawowo czekoladowy stout wzbogacony o finish i aftertaste żywiczno-świerkowo-leśny. W aromacie bliżej piwu do Black IPY - jest wspomniana świerkowość, nutki owocowe, praktycznie brak paloności i kawy, za to smak to kwintesencja dobrego, mocnego stout'u. Czekolada, kawa, niesamowita gładkość. Wysoka goryczka, oraz świerkowe posmaki przy finishu. Myślałem że dodatek gałązek świerku zdominuje piwo, jednak tak nie jest i do wspaniałej czekoladowo kawowej podstawy stout'owej dodaje fajnego, niecodziennego charakteru
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 10, zapach: 7, wygląd: 10 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.