Nepomucen Triple-Double Citra Simcoe Amarillo
Nepomucen Triple-Double Citra Simcoe Amarillo
Nepomucen Triple-Double Citra Simcoe Amarillo
% alk. 6.3
Blg 16.5
5907709756458addbarcode
ulubione: 1

Uwarzone przez Browar Nepomucen.
Ekstremalnie chmielone Triple Dry-Hopped Hazy IPA to najmocniejszy zawodnik w naszej drużynie. 25 gramów chmielu na litr to wynik rekordzisty w tej dziedzinie. Wejdźcie na wyższy level chmielowych uniesień dzięki tercetowi amerykańskich chmieli.
Piwo niefiltrowane, pasteryzowane.
Skład: woda, słód pilzneński, słód pszeniczny, płatki owsiane, płatki pszenne, słód owsiany, chmiel (Citra, Simcoe, Amarillo, Columbus), drożdże London Ale III z własnej propagacji.
Polecana temperatura serwowania to 10-12°C.
Dodał: Barcelonismo - 2020-08-21 19:57:20

oceny Oceny

Użytkownicy 8,43 / ilość: 7
Goście 0 / ilość: 0
średnia 8,43/10 / ilość: 7

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Lukaszndm
starstarstarstarstar

2020-07-30 17:47:51
Kolor słomkowym mętny, piana drobna pozostawia lacing, aromat orzeźwiający wyczuwam arbuza i cytrusy w tle, smak: łagodne chmielowe nuty arbuzowe a na końcu porządna lecz nie nachalna goryczka.
oceny Oceny użytkownika:
9 ( smak: 9, zapach: 9, wygląd: 9 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2020-07-11 22:24:05
Piana biała, drobno i gruboziarnista, wysoka na około pół centymetra, dość szybko dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca szczątkową formę lacingu na ściankach szkła. Barwa jaśniejsza piaskowa, mocno zmętnione, zupełnie nieklarowne i nieprzejrzyste, na powierzchni unosi się dużo drobinek drożdżowych. W zapachu oczywiście owocowy i cytrusowy aromat, ale czy jakiś wybitny? raczej nie, wyraźny zbożowy klimat, minimum żywicy, brak karmelu. Nie jest to na pewno typowa bomba owocowa, przynajmniej w tym aspekcie. Jeśli chodzi natomiast o smak na pewno jest bardzo gładko i wybitnie pijalnie, czuć konkretne i mocne nachmielenie w postaci owoców i cytrusów na podniebieniu, ale na przykład goryczka jest już tylko lekko zalegająca, subtelna kontra kwaskowa, pojawia się więcej żywicy, karmelu nie doświadczymy, sporo chmielowego ciała, dużo zbożowych woni, wysycenie na średnim poziomie. Kapsel od browaru Nepomucen, etykieta ciekawie i barwnie wykonana graficznie, wyczerpująco opisana. Warka 22.03.2021. 25g chmielu na litr, no dobra wow, ale co z tego skoro z czystym sumieniem mogę napisać, że piłem piwa, które pomimo niższego wyniku w tej dziedzinie były zdecydowanie bardziej nachmielone, soczyste i goryczkowe. Oczywiście jest to świetna, gładka, owocowa hazy IPA, niesamowicie pijalna, lecz brakuje mi trochę goryczki(w tak mocno nachmielonym piwie?!). Doceniam, szanuję, ale więcej niż 7 z plusem zgodnie z sumieniem nie jestem w stanie wystawić.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 7 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010