Nepomucen Travelling With Hops
Nepomucen Travelling With Hops
Nepomucen Travelling With Hops
% alk. 6.5
Blg 16.5
brak koduaddbarcode

TRAVELLING WITH HOPS - NEIPA‼️ chmiel HBC 586 oferuje w aromacie i w smaku mango, guawę, liczi oraz cytrusy z domieszką ziołowych klimatów. Aby podkręcić naszą Neipkę dodaliśmy do niej również chmiele Sabro oraz Cryo pop.
Dodał: Purple_Pimp - 2022-07-27 18:21:10

oceny Oceny

Użytkownicy 7,17 / ilość: 6
Goście 0 / ilość: 0
średnia7,17 / ilość: 6

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
nietzsche
starstarstarstarstar

2022-07-26 03:10:55
Wygląd: barwa słomkowa, zmętnione, ładna piana, lacing taki se
Zapach: czarna herbata na pierwszym planie, mango, cytrusy, choć raczej limonka i kwaśna pomarańcza, może i guawa, bo jest kwaśnawy, sabro to bardziej szałwią się t manifestuje, może trochę cedrem, zapach d**y nie urywa, nie jest zbyt intensywny, to nie jest ipka, która bucha chmielem, jak się ociepli to daje geranium, tak po australijsku
Smak: W Nepomucenie to zawsze loteria 16,5 odfermentowane do 6,5% to może być totalna woda albo i piwo pełne (wg parametrów zawsze pełne), ta cała seria ptasia to była woda okrutna, tu jest całkiem przyzwoicie, niejedna dipka nie ma takiej pełni, jest zbożowe, mleczne od płatków, ale i ciut maślankowe, no i niestety mdłe od chmielu, który nie manifestuje się jakąś mega owocowością, w smaku jest jeszcze bardziej zielone, zielskowe + ta kwaśna guawa i limonka. Jest niby ułożone, ale nic mi to piwo nie robi, zamiast być rześkie, soczyste, to jest raczej mdłe. Jak w ciemno kupuje wszystko na sabro, to ono w tym towarzystwie ma się mocno średnio, lepiej już w zapachu.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 7, wygląd: 7 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.