Nepomucen Robin
Nepomucen Robin
Nepomucen Robin
% alk. 6.7
Blg 16.5
5904555992313addbarcode

Może być Batman & Robin, może być Robin Hood, ale robin to także ptak - nasz swojski rudzik. Niepozorny jak to piwo, ale posiadający urok, który zachwyci na długo. Chmiele: Sorachi Ace x Cashmere x Ekuanot.
Dodał: Johnny_Beer_ - 2022-05-12 10:28:37

oceny Oceny

Użytkownicy 7 / ilość: 3
Goście 2 / ilość: 1
średnia5,75 / ilość: 4

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Gość
awatar
Gość

2022-05-14 12:45:35
Okropne. Jedno z najgorszych craftowych piw jakie pilem. Kolor słomkowy, piana slaba, szybko opadla. W aromacie oprócz orzecha wyczuwam zapach surowego mięsa - ergo dodają żółć bydlęcą jako barwnik. W smaku jest rownie slabo. Bardzo gorzkie, wodniste, nie czuć chmielu. Skusilem sie bo mialem nadzieje ze bedzie to choc poprawne/przecietne piwo w stylu Warki albo Tyskiego, ot taki niszowy koncerniak. Okazalo sie ogromnym niewypalem. NIE POLECAM.
awatar
lucalinvail
starstarstarstarstar

2022-05-11 22:02:32
Barwa żółta (sok z białych grejprfutów), zmętniona; pokaźna czapa białej piany. W aromacie białe owoce (i trochę żółtych) plus subtelna nafta i kokos - delikatnie to pachnie, ale przyjemnie.

W smaku jest podobnie jak w aromacie - delikatnie. Gładko, cytrusowo, sesyjnie- ze średnią, albedową goryczką. Przypomina mi ostatnie Hazy IPki z Maryensztadt, z tym że \"Robin\" ma nieco więcej ciała i trochę inny profil goryczki (dłuższa i głębsza). Innym skojarzeniem jakie przyszło mi na myśl są piwa Gwarka: \"Teoria mętności\" i \"Owsiane wzgórza\".

Fajne, lekkie piwo - na ciepłą pogodę jak znalazł. Będąc przejazdem w Poznaniu kupiłem tylko jedną puszkę w tamtejszym Auchan, ale jak rzucą hurtowo do Lidla, to kupię ponowie.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 8 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.