Nepomucen & Maltgarden Proof of Hops
Nepomucen & Maltgarden Proof of Hops
Nepomucen & Maltgarden Proof of Hops
% alk. 7.9
Blg 18.0
5907709756229addbarcode

Uwarzone w kooperacji przez Browar Nepomucen i Browar Maltgarden.
KOchamy chmiel i możemy to udowodnić. Na przykład piwem, które uwarzylismy wspólnie z Browarem Maltgerden na odmianach z Antypodów. Mętnym i dwukrotnie chmielonym, aby nie pozostawić wątpliwości, co do naszych uczuć.
Piwo niefiltrowane, pasteryzowane.
Skład: woda, słód jęczmienny, słód pszeniczny, płatki owsiane, płatki pszenne, chmiele (Galaxy, Nelson Sauvin, Enigma), drożdże WLP029 German/Kolsch Ale.
Polecana temperatura serwowania to 10-12°C.
Dodał: Barcelonismo - 2020-03-02 08:25:39

oceny Oceny

Użytkownicy 9 / ilość: 4
Goście 7 / ilość: 1
średnia 8,6/10 / ilość: 5

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
David_Haye
starstarstarstarstar

2020-04-05 22:47:22
Lekka owocowość. W klimacie cytrusów. Piana raczej niska, drobnopęcherzykowa. Barwa żółta, zamglone. Piwo nie jest jakoś super hazy, choć piwo wygląda bardzo rześko. W szkle jest wyczuwalny Nelson Sauvin. Jest olej słonecznikowy i mamy białe owoce. Wysycenie raczej średnie. Naprawdę fajne ciało. Piwo jest przyjemnie gładkie. Piwo ma bardzo nowozelandzki charakter. Ta olejowosć jest bardzo wyczuwalna. Idzie to w takie prawie orzechy. Wiem, że to dziwny smak jak na piwo, ale dla mnie tak się manifestuje ten olejowy klimat chmielu z Nowej Zelandii. Klimat nafty. Cytrusy też są wyczuwalne. Jest lekka słodycz. Goryczka niska, ale jest wyczuwalna. Piwo jest jakieś. Alk. 7,9 % i wcale tego nie czuć. Piwo smakuje jak 5-6 %.Pijalność naprawdę dość wysoka. Piwo zaskakująco lekkie jak na Double IPA. Solidne nachmielenie, i to mi się podoba. Propsuje to piwo, choć spożywałem je z lekkim katarem i mogłem wszystkich aspektów nie czuć.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
awatar
Gość
awatar
Gość

2020-03-30 21:17:17
Nepomucen & Maltgarden Proof of Hops (DDH Hazy Double IPA)_10.10.2020
Aromat atakuje swoją intensywnością. Sporo cytrusów i białych owoców. W smaku półsłodkie, grejpfrutowa goryczka, gładkie, soczyste, alko niewyczuwalne. Nie jest źle, ale aromat obiecuję więcej niż jest w smaku.
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010