Nepomucen Magnificent Three: Grab It!
Nepomucen Magnificent Three: Grab It!
Nepomucen Magnificent Three: Grab It!
% alk. 8.2
Blg 19.0
brak koduaddbarcode

Nareszcie jest ‼ Premiera piwa, które rozpocznie nową serię MAGNIFICENT THREE. Wspólnie z Yakima Chief Hops, uznanym producentem chmielu, wybraliśmy najbardziej aromatyczne odmiany ze zbioru 2020, którymi w zestawach po 3 odmiany nachmielimy nasze DIPA. Pierwsze piwo, które już dziś opuszcza nasz browar to MAGNIFICENT THREE: GRAB IT! Idaho 7 x Talus x TRI2304CR Blend, Cryo Hops – 19,0°Blg, 8,2% alk. , – DDH HAZY DOUBLE IPA. HOPRATE 25 g/L.
Łapcie puszeczki jeszcze w tym tygodniu w waszych ulubionych sklepach specjalistycznych.
Dodał: JP2137 - 2021-04-01 18:12:33

oceny Oceny

Użytkownicy 8,25 / ilość: 12
Goście 0 / ilość: 0
średnia8,25 / ilość: 12

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Lukasz
starstarstarstarstar

2022-03-08 15:29:49
Ciemno-żółte jak melon, mętne, piana standardowa. Zapach świeży, żywiczny, organiczny, trawiasty - zielone nuty. Intensywny i przyjemny. Piwo gladziutkie, ale nie za słodkie. Goryczka krótka i solidna. Żywica, grejpfrut, białe owoce. Niezwykłe pijalne. Jedno z najlepszych polskich piw w tym rodzaju.
oceny Oceny użytkownika:
9 ( smak: 9, zapach: 9, wygląd: 8 )
awatar
zbieraczek
starstarstarstarstar

2021-07-14 15:35:10
Piana niska, drobnopęcherzykowa, dziurawiąca się.
Barwa całkowicie mętna, ciemniejsza-żółta, z delikatnym mlecznym odcieniem.
Zapach dość lekki, lekko słodki, owoce żółta, białe, lekko cytrusy i egzotyki, jest soczkowo i soczyście ale delikatnie.
Smak: wysycenie niskie, bardzo gładkie, wręcz sprawia wrażenie lekko wodnistego, niezłe nuty owocowe, żółte, białe, cytrusy, czuć lekko alko, delikatnie karmel, żywica. Zdecydowanie pijalne, jest soczystość w tym piwie
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2021-06-20 01:36:48
Piana biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca szczątkową formę lacingu na ściankach szkła. Barwa ciemniejsza piaskowa, mocno zmętnione, zupełnie nieklarowne i nieprzejrzyste. W zapachu mocne nuty owocowe, przede wszystkim w wydaniu żółtym i białym, cytrusy, egzotyka, soczysty, soczkowy klimat, czuć solidne nachmielenie, aż chce się spróbować. W smaku pełne i treściwe białe i żółte owoce, ananas, melon grapefruit, goryczka zalegająca o profilu żywicznym, ciut karmelowej słodyczy, zielona cebulka, bardzo dużo chmielowego ciała, gładka, wręcz mleczna faktura, dużo egzotyki, cytrusów, wysoka pijalność, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Degustowane w wersji puszkowej, puszka w zielonej kolorystyce, świetnie wykonana graficznie, dobrze i wyczerpująco opisana. Warka 29.03.2022. Udana DDH hazy DIPA, choć bardziej soczysta w aromacie niż w smaku. Konkretna dawka chmielenia, wysoka pijalność ale zabrakło mi trochę konkretów na podniebieniu. Jest gładko, mlecznie, ale przy aktualnej konkurencji na rynku, trochę za mało. Ode mnie 7.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
awatar
Kindi
starstarstarstarstar

2021-04-20 20:01:32
Świetne piwo!!! New England solidnie nachmielony. Alkohol ukryty. Bardzo pijalne.
oceny Oceny użytkownika:
9 ( smak: 9, zapach: 9, wygląd: 9 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.