Nepomucen LoveLas
Nepomucen LoveLas
Nepomucen LoveLas
% alk. 7.8
Blg 20.0
5905279959880addbarcode
ulubione: 10

Uwarzone przez Browar Nepomucen.
Piwo w stylu Triple Forest IPA.
Dodał: Barcelonismo - 2019-03-06 12:02:10

oceny Oceny

Użytkownicy 8,17 / ilość: 46
Goście 9 / ilość: 2
średnia8,21 / ilość: 48

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

Na razie brak komentarzy. Twój może być pierwszy.
awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
oranjefan
starstarstarstarstar

2021-04-03 22:18:51
Tak oto moi mili zamknięto las iglasty w puszcze w formie piwa. Piwo pachnie mocno świerkowo, sosnowo i iglaście. Piwo jest pełne, słodkie, gładkie, odrobinę owocowe w typie przejrzałego mango czy melona. Goryczka ku memu zdziwieniu co najwyżej średnia. Oczekiwałbym wyższej.
Piwo ewidentnie dla fanów leśnych klimatów. Tu jest tego mnóstwo. Na dodatek całość jest bardzo pełna, gładka, ciężka i degustacyjna.
oceny Oceny użytkownika:
9 ( smak: 9, zapach: 8, wygląd: 8 )
awatar
oranjefan
starstarstarstarstar
2021-04-03 22:21:25
Urzeka pełnia i gładkość piwa, bo dotychczas "leśne" IPA były zazwyczaj wytrawne, klarowne i mocno goryczkowe, a tutaj ta soczystość i gładkość sprawia fajne wrażenie. Niecodzienne na pewno.
oceny Oceny użytkownika:
9 ( smak: 9, zapach: 8, wygląd: 8 )
awatar
Gość
awatar
Gość

2021-03-28 19:23:31
Ależ to jest piękne piwo! O dziwo nut leśnych tak dużo nie wyczułem, piłem bardziej \"nalesione\" piwa Nepomucena. Za to jaka piękna jest tu słodowość, jaka piękna goryczka! Wlewając do szklanki od razu wiedziałem z czym będę miał do czynienia - mętna, pomarańczowa barwa od razu nasunęła na myśl dobrze nachmieloną, cytrusową IPKę. I tak też jest w istocie! Ta żywica z sosny i świerku kieruje to piwo w strone West Coastów, ale ciało utrzymuje tutaj poziom słodowości elegancko. Mocne, intensywne piwo. Brawo Nepomucen!
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2020-11-27 21:23:32
Piana nie do końca biała, drobnoziarnista, wysoka na około centymetr, średnio-szybko dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca jako taki lacing na ściankach szkła. Barwa ciemniejsza piaskowa, mocno zmętnione, zupełnie nieklarowne i nieprzejrzyste. W zapachu faktycznie jest choinka w postaci świerku i sosny, duża dawka żywicy, karmel oraz suszone owoce, subtelna ilość zbożowych akcentów. W smaku choinkowe klimaty zdecydowanie na pierwszym planie, gładka faktura, wszechobecna żywica, goryczka zalegająca o profilu ziołowym, słabsza kontra kwaskowa, dużo chmielowego ciała, zupełnie nie czuć, że jest to triple, dobrze zamaskowany alkohol, wysycenie na średnim poziomie. Pite w wersji puszkowej, puszka bardzo ładnie wykonana graficznie, w miarę dobrze, choć nie wyczerpująco opisana. Warka 08.10.2021. Dla fanów choinkowych klimatów pozycja obowiązkowa, czuć świerk i sosnę, ale nie powiedziałbym że to triple, double owszem po ilości ciała. Generalnie konkretny Forest, na mocną 7.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
awatar
Gandalfino
starstarstarstarstar

2020-11-13 05:49:53
Pomarańczowe, soczkowo mętne. Piana skromna, lecz stabilna. Łapie szkło.
Aromat niezbyt intensywny, leśny.
Bardzo gładkie. Z niskim gazem. Gęste. Sporo słodowości. Ale i klimaty leśne w smaku obecne. Na sam koniec przyjemna, żywiczna goryczka.
oceny Oceny użytkownika:
9 ( smak: 9, zapach: 8, wygląd: 10 )
8 ( smak: 9, zapach: 7, wygląd: 7 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.