Nepomucen & Funky Fluid Quiet Storm
Nepomucen & Funky Fluid Quiet Storm
Nepomucen & Funky Fluid Quiet Storm
% alk. 6.5
Blg 18.0
5905279959989addbarcode
ulubione: 4

Imperial Gose z marakują, mango i gujawą. Kooperacja z Browar FUNKY FLUID

Quiet Storm is coming! Imperialne Gose odjechane na całego dzięki setkom kilogramów owoców marakuji, mango i gujawy. Jest wyśmienicie! Orzeźwiająco, owocowo, soczyście, funkowo. . . :D
A propos, to piwo jest całe owocem. ;) Owocem kolaboracji z Browar FUNKY FLUID ;) Musicie spróbować! - opis producenta na FB.
Dodał: nietzsche - 2019-06-24 12:06:21

oceny Oceny

Użytkownicy 8,03 / ilość: 32
Goście 9 / ilość: 1
średnia8,06 / ilość: 33

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Gość
awatar
Gość

2022-06-04 14:13:26
Cieszmy się! Piękne, owocowe. Jak szybko znika. Dobra rzecz!
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2020-07-16 18:34:04
Piana praktycznie żadna, żółtawa, gruboziarnista, dziurawiąca się momentalnie po przelaniu piwa z puszki do szkła i nie pozostająca pod zupełnie żadną postacią, następstwem czego oczywisty brak lacingu. Barwa ciemniejsza pomarańczowa, bardzo mocno zmętnione, zupełnie nieklarowne i nieprzejrzyste. W zapachu sok owocowy, multiwitamina, egzotyka, tropiki, cytrusy, minimalna alkoholowa woń. W smaku mango, marakuja oraz cytrusy dominują na podniebieniu, piwo jest nieźle kwaskowe z subtelnym słonym finiszem, dużo ciała, lekki jogurcik, soczysty i soczkowy profil, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Pite w wersji puszkowej, sama puszka bardzo ciekawie i barwnie wykonana graficznie, w miarę dobrze, choć nie wyczerpująco opisana. Warka 01.06.2021. Intensywnie owocowy gose, tropiki i egzotyka osiadają na kubkach smakowych, a mocny kwasek dodatkowo orzeźwia, dodatek soli również wyczuwalny. Konkrecik, fest ugasi pragnienie. Ode mnie dostaje 8 z minusem.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 8 )
awatar
David_Haye
starstarstarstarstar

2020-05-17 22:22:21
No tropiki w aromacie. Najbardziej wyczuwalna marakuja. Mango mniej, a gujawa tylko delikatnie. No wygląd mega. Ciemnożółty, ultra intensywny, soczysty. Piwo wygląda jak sok multiwitamina, mega mętne. Tylko ta piana niska i szybko zniknęła. W szkle bardziej czuć mango. Gujawa też. Wysycenie dość wysokie. Ciało nie jakieś rewelacyjne jak na 18 BLG. Ale jest bombowo owocowo. Głównie mango i marakuja. Szkoda, bo trochę mało gujawy, a na nią najbardziej liczyłem...Czuć też podbudowę słodową. Słoność jak na gose jest według mnie dość mocno wyważona. Lekką słodycz kontruje konkretna kwaśność. Czuć tu skumulowanie kwaśności, zarówno od marakuji jak i bakterii mlekowych. Piwo mega orzeźwiające. Alkohol fajnie ukryty. No dodatek owoców sprawia, że piwo ma taki soczkowy charakter. Bardzo przyjemne. Nie przepadam za gose, ale takie to mi smakuje.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 8 )
7 ( smak: 7, zapach: 8, wygląd: 9 )
awatar
David_Haye
starstarstarstarstar
2020-08-26 21:13:29
Druga warka. Wersja puszkowa. W aromacie bogactwo tropikalne. Mango, gujawa i trochę mniej marakuji. Piana spora, drobnopęcherzykowa. Wygląd turbo soczkowy. Jest soczyście, hazy. W szkle mniej owoców, a więcej kwaśnej nuty. No mega owocowo. W pierwszej warce mało czułem gujawy a dużo marakuji. Tu jest odwrotnie! Sporo gujawy i mango, a marakuja tylko w tle. Jest soczyście. Jest kwaśno. Słoność tylko delikatnie tam wyczuwalna. Fajne ciało i jest dobra gładkość. No druga warka jest bardzo udanym piwem. Bardzo podobne do pierwszej warki, z tymże ja czuje nacisk na inne owoce. Akurat ja wole więcej gujawy niż marakuji, bo marakuja to wszędzie jest, a gujawa dalej trochę niszowa. No smaczne to jest piwko. Oj smaczne piwko.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 8 )
7 ( smak: 7, zapach: 8, wygląd: 9 )
awatar
Gość
awatar
Gość

2020-05-01 17:45:57
Nepomucen & Funky Fluid Quiet Storm (Imperial Gose _12.09.2020

Wygląda soczkowo. Aromat owocowo słodki, marakuja, gruszka. W smaku jeszcze bardziej intensywne owoce, pełne, kwaskowe z nutką mleczną. Delikatnie słodkie i słone, orzeźwiające, alkoholu nie czuć wcale. Moim zdaniem, warto spróbować.
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.