Nepomucen For.Rest
Nepomucen For.Rest
Nepomucen For.Rest
% alk. 0.5
5907709756243addbarcode

Uwarzone przez Browar Nepomucen.
Odpoczynek? Tylko na łonie natury, a najlepiej w zacisznym i cienistym lesie. Ale jeśli nie masz pod ręką lasu, sięgnij po For. Resta, zamknij oczy i przenieś się do naszego boru. Energetyczny aromat świerku i orzeźwiający smak amerykańskich chmieli da ci możliwość obcowania z naturą wszędzie gdzie tylko zechcesz, bo jest bezalkoholowy!
Piwo niefiltrowane, pasteryzowane.
Skład: woda, słód jęczmienny, płatki owsiane, słód pszeniczny, słód żytni, gałązki świerku, chmiele (Simcoe, Mosaic), drożdże górnej fermentacji LA-01 Fermentis.
Polecana temperatura serwowania to 8-10°C.
Dodał: Barcelonismo - 2020-03-18 20:32:49

oceny Oceny

Użytkownicy 8,5 / ilość: 4
Goście 0 / ilość: 0
średnia 8,5/10 / ilość: 4

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2020-04-02 18:11:34
Piana biała, drobnoziarnista, średnio-szybko dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca jako taki lacing na ściankach szkła. Barwa jaśniejsza piaskowa, idąca w stronę białego, nieklarowne i nieprzejrzyste, mocno zmętnione. W zapachu faktycznie choinka, gałązki świerku dają czadu, trochę żywicy i akcentów zbożowych, nie wyczuwam brzeczkowości czy klimatów ryżowych charakterystycznych dla piw bezalkoholowych i bardzo dobrze. W smaku iglaki i choinka nadal dominują, przez jakiś czas pozostając na podniebieniu, ciekawa kontra kwaskowa, goryczka jak na piwo bez % przyjemna, mniej podbudowy słodowej, wysycenie na średnim poziomie. Kapsel od browaru Nepomucen, etykieta w zielonej kolorystyce, klimatycznie wykonana graficznie, w miarę dobrze i wyczerpująco opisana. Warka 09.12.2020. Jak na bezalkoholowa wysoce treściwy i orzeźwiający wyrób, choinka na całego. Zabrakło mi trochę kontry słodowej, ale generalnie jest w porządku. Dla fanów iglastych klimatów będzie jak znalazł, ode mnie dostaje 7 z dużym plusem.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 7 )
awatar
Lukasz
starstarstarstarstar

2020-03-25 13:38:39
Bardzo jasne, mętne, kolor piaskowy. Bardzo mocny, iglasty aromat. Piana jakościowo i objętościowo nie zachwyca. W smaku pierwsze skrzypce grają nuty leśne znane, piwo ma niewiele ciała co czuć w fakturze, ale nie wychodzą żadne niepokojące nuty smakowe typowe dla piw bezalkoholowych. Goryczka niezła, dobrze wkleja się do iglaków. Piwo bardzo pijalne.
oceny Oceny użytkownika:
9 ( smak: 8, zapach: 9, wygląd: 7 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010