Nepomucen & Dwóch Braci Ma-Noi
Nepomucen & Dwóch Braci Ma-Noi
Nepomucen & Dwóch Braci Ma-Noi
% alk. 7.0
Blg 20.0
5907709756250addbarcode
ulubione: 3

Uwarzone w kooperacji przez Browar Nepomucen i Browar Dwóch Braci.
Słodko-kwaśne piwo z dodatkiem ogromnej ilości mango, marakuji i brzoskwini. Piwo gładkie, pełne egzotycznych smaków, aromatyczne i doskonale pijalne.
[opis producenta, fb]
Dodał: Barcelonismo - 2020-03-20 08:36:14

oceny Oceny

Użytkownicy 8,47 / ilość: 17
Goście 0 / ilość: 0
średnia 8,47/10 / ilość: 17

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Gandalfino
starstarstarstarstar

2020-05-30 11:58:22
Żółtawa piana, a pod jej warstewką mętny sok pomarańczowy.
Wspaniały aromat kwaśno waniliowo owocowy. Super.
W smaku idealny balans owocowego kwasu ze słodyczą laktozy i tych mniej kwaśnych owoców.
Do tego mocna słodowa podstawa i gładka faktura. Gdyby nie te 7 alko to w upał trochę kostek lodu i jest idealny napitek. A tak to trzeba uważać ;P
oceny Oceny użytkownika:
9 ( smak: 9, zapach: 9, wygląd: 7 )
awatar
Jacelinho
moderatorstarstarstarstarstar

2020-05-19 10:25:49
Barwa ciemno-pomarańczowa , zmętniona całkowicie. Piana jak na coca coli znika od razu , słabo ale piwa z owocami , z pulpą tak mają. W aromacie od razu czuję wanilię , owoce na drugim planie , jest słodko w aromacie głownie , kwaśny też czuć ale nie tak mocno jak tą słodycz z wanilii. W smaku jest w sam raz wg mnie , jest słodko i kwaśno. Fajne ciało , nie czuć zupełnie 7 %. Szybko się pije , sesyjne. Owoce na drugim planie jak najbardziej wyczuwalne , wanilia dominuje. Jak dla mnie bardzo dobre piwo , mimo że fanem stylu nie jestem. Warka do 10.01.2021 mogę polecić na spróbowanie nowego stylu.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 6 )
awatar
David_Haye
starstarstarstarstar

2020-04-23 20:44:22
Mega marakuja. Czuć też wanilię. Piwo niestety jest z aromatem, a tego nie pochwalam. Zobaczymy czy mimo tego piwo mi zasmakuje. Delikatne mango. Generalnie aromat dość mdły. Piana średnio-niska, drobnopęcherzykowa. Piwo bardzo fajnie się prezentuje. Pomarańcz, wpadający w ciemnożółty, fajna mętność. Kolor dość soczysty i taki przyciemniony. W szkle aromat podobny, wanilia i marakuja dominują. Niestety ta wanilia pachnie dla mnie sztucznie. Wysycenie nawet mocne. Piwo ma dość fajne ciało, ale jak na 20 BLG,to szału nie robi. Piwo mega owocowe. Takie połączenie owoców z laktozą. W smaku głównie mango, ale marakuja też jest. Aftertaste typowo waniliowy. Dla mnie ten efekt jest chyba niepotrzebny. Rozumiem, że chciano urozmaicić piwo, ale dla mnie to przekombinowanie. Piwo jest konkret słodkie, ale równoważy to solidna kwaśność. Myślę, że piwo jest mocno w stylu. Alkohol naprawdę fajnie ukryty, piwo ma 7 % alk. i praktycznie tego nie czuć. Piwo bardzo fajne, mamy słodycz mango i kwaśność marakuji. Smaczne, ale wolałbym bez aromatów.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 6, wygląd: 8 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2020-04-04 15:58:49
Piana praktycznie żadna, biała drobnoziarnista, dziurawiąca się momentalnie po przelaniu piwa z butelki do szkła i nie pozostająca pod zupełnie żadną postacią, brak lacingu. Barwa ciemniejsza pomarańczowa, bardzo mocno zmętnione, zupełnie nieklarowne i nieprzejrzyste. W zapachu wow feria egzotycznych aromatów mango, marakuja, brzoskwinia, ponadto czuć wyraźnie dodatek wanilii, mleczne, kwaskowe klimaty również na miejscu, jest słodko, egzotycznie, ale również kwaskowo. W smaku jeszcze większe wow jest egzotyczna słodycz o profilu mango-marakuja, świetny mleczny kwasek na finiszu, a jeszcze po drodze wanilia która przez chwilę gości na kubkach smakowych, mega dużo ciała, świetny balans smaków, wysycenie na średnim poziomie. Kapsel od browaru Nepomucen, etykieta ładnie wykonana graficznie, w miarę dobrze opisana, choć nie wyczerpująco opisana. Warka 18.11.2020. Mój pierwszy pastry czyli deserowy sour. I powiem szczerze, zakochałem się w tym stylu. Niesamowita równowaga pomiędzy egzotyczną słodyczą a mleczną kwaskowością i znajdzie się jeszcze miejsce dla dobrze się wpasowującej tutaj wanilii. Dodatkowo zupełnie niewyczuwalne 7%, rewelacyjny efekt orzeźwienia i ogrom treściwości sprawiają że muszę dać 9. Taką kooperację to ja rozumiem, będę poszukiwał kolejnych piw w tym stylu.
oceny Oceny użytkownika:
9 ( smak: 9, zapach: 9, wygląd: 9 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010