Nepomucen & Cztery Ściany & Zakładowy Trzy Po Trzy
Nepomucen & Cztery Ściany & Zakładowy Trzy Po Trzy
Nepomucen & Cztery Ściany & Zakładowy Trzy Po Trzy
% alk. 8.5
Blg 20.0
5905279959941addbarcode
ulubione: 3

Uwarzone w kooperacji przez Browar Nepomucen, Browar Cztery Ściany i Browar Zakładowy.
Tym razem wracamy potrójnie! Trzy browary się spotkały, by połączyć trzy idee. Potrójna IPA, trzy chmiele, trzy chmielenia na zimno! Wszystko po to, by otrzymać trzy razy większą moc, trzy razy mocniejsze uderzenie w jednym łyku! Potrójnie zaskakujemy! Potrójnie inspirujemy! Potrójnie polecamy!
Piwo jasne, niefiltrowane, pasteryzowane.
Skład: woda, słód jęczmienny, płatki pszenne, płatki owsiane, chmiel, drożdże górnej fermentacji.
Polecana temperatura serwowania to 10-12°C.
Dodał: Barcelonismo - 2019-05-05 09:37:43

oceny Oceny

Użytkownicy 7,89 / ilość: 9
Goście 0 / ilość: 0
średnia 7,89/10 / ilość: 9

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
zbieraczek
starstarstarstarstar

2020-07-02 20:22:33
Piana średniej wysokości, drobno i średniopęcherzykowa.
Barwa całkowicie mętna, ciemna-miedź, wpadająca w brąz.
Zapach intensywnie chmielowy, są dojrzałe cytrusy, dojrzałe białe owoce, troszkę ziół, żywica, karmel.
Smak: wysycenie średnie, aczkolwiek całkiem gładziutko, jest alkoholowy posmak, ale taki krótki, stara się być zamaskowany, słodycz bardziej miodowa niż karmelowa, trochę żywicy, dużo cytrusów, powiedziałbym że nawet skórki wyczuwalne, goryczka na początku niezbyt wysoka, ale powoli rośnie i zostaje na przyzwoitym, średnim-/średnim poziomie, dodatkowo lekko zalega w przełyku, chociaż mogłaby być trochę wyższa. 7.5/10
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 8, wygląd: 7 )
awatar
David_Haye
starstarstarstarstar

2019-12-18 21:40:50
Głównie białe owoce i cytrusy. Raczej słodko. Piana dość obfita, drobnopęcherzykowa. Barwa taka ciężka i ciemnożółta, mętne. Słabo Hazy. Po przelaniu do szkła pojawiły się nuty słonecznikowe i dieslowe w aromacie. Wysycenie raczej niskie. Piwo jest gładkie. No to Triple IPA, więc ciało konkretne. Owocowość taka cytrusowa, idąca w takie miodowe klimaty. Właśnie dlatego nie przepadam za tymi mocnymi IPAmi, bo piwo jest dość świeże, a mimo to sprawia wrażenie jakby już zaczęło się utleniać. Oczywiście jest pijalne. W dodatku naprawdę jest dobrze ukryty alkohol, bo tych 8,5 % nie czuć ani jako drapanie, ani jako rozgrzewanie w przełyku. Piwu brakuje świeżości, owocowego uderzenia. Jest za to przyciężkie i mocno zbudowane. Piwo jest oczywiście słodkie, ale nie za przesadnie. Goryczka jest, ale niska i jej trochę brakuje. Było zbyt przewidywalne.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 6 )
awatar
nietzsche
starstarstarstarstar

2019-06-24 23:39:46
Wygląd: barwa złocista, mlecznie nieprzejrzyste, śliczna piana i lacing
Zapach: Pachnie bardzo intensywnie chmielem, cytrusy kwaśne, geranium, żywice, cebula, nafta, winogrono, zielony pieprz, papaja, ta cebula to nawet z czosnkiem ;)
Smak: Początkowo myślałem, że gdzie kucharek 6, a konkretnie to 3 to wiadomo jak będzie, inna sprawa, że akurat Zakładowemu i Nepomucenowi DDH to tak średnio wyszły, zresztą mało komu wyszły, większość wyrobów polskiego krafciku z nazwą DDH lub TDH była gównem, typowym, karmelowym gównem o niezbyt ponad przeciętnej intensywności nachmielenia, nijak się mając do AleBrowaru czy dawnego RockMilla (który obecnie jest żeżuncją), a tu mamy naprawdę juicy piwo, gładkie, aksamitne, z ostrym sznytem zbożowym i nachmielone w opór i owocowe w opór, jego soczkowatość kontruje mocna cebula, ale to jest do zrozumienia przy Mosaic i Simcoe, jedyne, do czego można się przyczepić, to jednak wyraźna alkoholowość, której to piwo nie ukrywa, ale jest i tak super.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 7, zapach: 8, wygląd: 8 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010