Nepomucen Crazy Lines #01 DDH Hazy DIPA
Nepomucen Crazy Lines #01 DDH Hazy DIPA
Nepomucen Crazy Lines #01 DDH Hazy DIPA
% alk. 7.8
Blg 19.0
IBU 40
5907709756595addbarcode
ulubione: 5

chmielone australijskimi odmianami; Enigma, Galaxy, Topaz.
Dodał: Johnny_Beer_ - 2020-10-03 13:45:49

oceny Oceny

Użytkownicy 8,21 / ilość: 33
Goście 0 / ilość: 0
średnia8,21 / ilość: 33

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Gość
awatar
Gość

2022-08-01 19:00:33
Petarda
awatar
nietzsche
starstarstarstarstar

2022-07-21 04:36:21
Wygląd: dużo ciemniejsze od 1. warki, bursztynowe, zmętnione, ok piana, drobna, jakiś lacing
Zapach: nie rzuca na kolana, chmielowy, ale raczej sosnowy, żywiczny, ziemisty, nawet korzenny i trochę kwiatowy, więcej swojskich jagód niż owoców tropikalnych, a te w wersji przejrzałej, dającej trochę skarpetą, warka z końca kwietnia
Smak: nijak się ma do 1. warki, którą piłem w zeszłym roku, jakby kompletnie inne piwa, to jest karmelowo-miodowe, tamto było słomkowe, w ogóle nie miało takich nut. Nachmielenie takie se, belgijska ipka z butelki, która miała ponad pół roku od rozlewu, na sztampowych amerykańskich chmielach, masakruje to piwo pod względem nachmielenia. Owszem czasem nie wyjdzie aromat, ale czuć srogie nachmielenie, bo aż gryzie od chmielnin. Tu nic takiego nie ma miejsca. Ta przykra nuta izowalerianowa zdradza średnią świeżość chmielu. Nie jest to paść jak np. Birbant, ale szału nie ma. W soczewce pokazuje polski krafcik, opeirdolili w pół roku serię, w której było z 20 piw, a mieli i inne serie, część powtórzyli, ale żadna warka nie była do siebie podobna, po prostu los, czasem wyjdzie, czasem nie wyjdzie.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 5, wygląd: 6 )
awatar
Chrisrks
starstarstarstarstar

2022-05-24 18:05:40
Szalone kreski 01 ocierają się bardzo mocno o ideał!Piwo niesamowicie wygląda,pachnie i smakuje.Ta soczkowość,pełnia smaku,owocowość.Jest wyraźnie i przyjemnie nachmielone,choć dla mnie mogłoby być mocniej.Treściwe,gładkie z mega przyjemnym odczuciem w gębie.Każdy łyk sprawia radość! Padło tu wiele peanów na cześć 01 i myślę,że każdy kto je wypije będzie miał podobne odczucia(co widać w średniej ocen)! Nepomucen,chwała wam!
oceny Oceny użytkownika:
9 ( smak: 9, zapach: 8, wygląd: 10 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2022-05-15 12:10:41
Piana biała, drobno i gruboziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca jako taki lacing na ściankach szkła. Barwa ciemniejsza piaskowa, mocno zmętnione, zupełnie nieklarowne i nieprzejrzyste. W zapachu nuty białych oraz żółtych owoców, nafta, mniej żywicy i karmelu, zboże, aromat jest dość intensywny i soczysty, w tle kokos, może zielona cebulka, wanilia. W smaku bardzo puszyste, gładkie, żółte owoce dominują na podniebieniu, goryczka lekko zalegająca o profilu ziołowym, subtelna kontra kwaskowa, nafta, kwiaty, doza mleczności, solidne nachmielenie, mango, ananas, kokos, wysycenie na średnim poziomie. Degustowane w wersji puszkowej, kolorystyczny misz masz, w miarę dobrze i wyczerpująco opisana. Warka 28.04.2023. Całkiem soczysta, treściwa DDH Hazy DIPA. Trochę jednowymiarowa, a pod koniec występuje nieznaczne zjawisko hop burn...to sprawia, że całokształt oceniam na mocną 7.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.