Nepomucen Charlotte
Nepomucen Charlotte
Nepomucen Charlotte
Apple Pie Ale
% alk. 4.9
Blg 13.5
5905279959699


W końcu mamy zimę! Prezentujemy więc zimowe piwo CHARLOTTE Apple pie ALE Piwo, do którego dodaliśmy sporą ilość lokalnych jabłek oraz doprawiliśmy cynamonem.
Dodał: RivijskiKriek - 2018-03-12 13:14:11

Oceny

Użytkownicy 7,33 / ilość: 15
Goście 8,5 / ilość: 4
średnia 7,58/10 / ilość: 19

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny


prisoner

2018-07-11 21:54:04
Aromat ładny: pieczone jabłka, szarlotka, cynamon, w smaku mogło by być więcej ciała, piję się przyjemnie, piwko lekkie, brak praktycznie goryczki, odczucie w ustach to po prostu szarlotka w płynie.
Oceny tego użytkownika: 7 ( smak: 6, zapach: 7, wygląd: 7 )

jover

2018-07-10 20:48:04
zapach jabłecznik, szarlotka, pochodzenie aromatu wydaje się bardziej chemicznie niż naturalne, wysycenie niskie, w smaku słodkie, płytkie, wodniste, w kierunku cierpkiego, cynamon, szarlotka, jabłka deserowe, gorycz niska, aftertase oś w stylu tego po cydrze, ogólnie smakuje bardziej jak bieda cydr niż piwo, minus że nie jest określone na butelce czy nalewać z miąszo-farfoclami czy klarowne, cena 6,99zł

Thesloma

2018-07-07 22:58:48
Zapach : mało intesywnie , pierwszy rzuca się cynamon następnie do niego dołącza jabłko i tworzą wspomnianą szarlotkę z etykiety

Smak : Z początku dość pustawe ale może to dodaje lekkości , również szarlotkowe bardziej wyczuwam tutaj jabłko z początku a na końcu delikatnie cynamon nie przechodzący w nic ostrego jak do to do siebie ma cynamon.

Mało zaskakujące połączenie , trochę pustawe piwo miejscami chociaż daje to co ma być. Dla mnie piwo po prostu w porządku , choć nie jakoś wybitnie zaskakujące i inne od reszty.
Oceny tego użytkownika: 6 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 5 )

oranjefan

2018-07-04 19:58:14
Aromat mało intensywny, nie mniej jednak czuć to co być powinno, mianowicie pieczone jabłka, biszkoptową słodowość a także przebijający się z tła cynamon. Szkoda że to wszystko jednak tak mało intensywne.

Piwo o słomkowym, bardzo jasnym kolorze. Zamglone, oraz zmętnione w niezbyt ładny sposób. W toni piwa widać mnóstwo pływających farfocli. Piana biała, niezbyt obfita i szybko opadająca.

Pół wytrawne, z niską słodową pełnią. Średnio nasycone dwutlenkiem węgla. Czuć jabłka, sprawiające wrażenie obcowania z mocno estrowymi lagerami, bądź jakimiś pseudo koncernowymi cydrami. Lekka kwaskowość przy każdym łyku, oraz cierpko gorzki finish i aftertaste - cynamon.

Nie porwało mnie to piwo, które finalnie jak dla mnie okazało się czymś pokroju mixa piwa z cydrem, bowiem choć dodatek dobrze wyczuwalny, zwłaszcza w smaku, to jednak podstawa słodowa i ciało sprawiają wrażenie wodnistego i nijakiego piwa, a poza jabłkami w zasadzie nic się tutaj więcej ciekawego nie dzieje. Sztuka dla sztuki po raz kolejny w wykonaniu polskich browarów rzemieślniczych.
Oceny tego użytkownika: 5 ( smak: 6, zapach: 7, wygląd: 4 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010