Nepomucen Bush
Nepomucen Bush
Nepomucen Bush
% alk. 7.5
Blg 19.0
brak koduaddbarcode
ulubione: 2

Czas na pierwsze tegoroczne premierowe piwa! Już od przyszłego tygodnia mamy dla Was TRZY nowości oczywiście w puszkach:

Druga nowość to piwo ‼BUSH - Calamansi Hazy Imperial IPA - 19,0°Blg, 7,5% alk. Chmielowe, gładkie, ekstremalnie pijalne imperialne IPA do którego dodaliśmy pulpę z kalamandynki. HOPRATE 22 g/l. Tęsknicie za letnimi wakacjami? Koniecznie spróbujcie.
Dodał: JP2137 - 2021-01-30 19:44:06

oceny Oceny

Użytkownicy 8,2 / ilość: 10
Goście 0 / ilość: 0
średnia8,2 / ilość: 10

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

Na razie brak komentarzy. Twój może być pierwszy.
awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Gość
awatar
Gość

2021-03-12 19:06:10
Piwo jest tak soczyste i lekkie w odbiorze, że z miejsca mogłoby stać się moim piwem codziennym (gdyby nie dostępność i cena). Piwo wybitnie nektarowe. Dodatek kalamondynki dodaje pewnej gorzkości, cierpkości, ale cała reszta jest na tyle treściwa i pełna, że całość łączy się ze sobą w sposób bardzo przyjemny dla pijącego - zdecydowany, ale i delikatny. Jest sok, jest chmiel, jest goryczkowa kwaskowatość. Chyba najlepsza hazy Apka jaką kiedykolwiek piłem.
awatar
Lukasz
starstarstarstarstar

2021-01-29 16:29:53
Mocno mętne, żółto pomarańczowe. Piana niestety nie jest ani zbyt okazała ani zbyt trwała, za to z lekka lepi szkło. Bardzo przyjemny aromat, cytrusowy, świeży, jest też żywiczny chmiel. W smaku dobry balans między lekkim kwasem z calamansi, a wysoką goryczką. Tutaj chyba zachodzi pewna synergia między cierpkością cytrusową a goryczką żywiczną i nutami cytrusowymi, chmielu. Długo pozostaje ten miły slajd w ustach. Piwo ma subiektywne mało ciała, jest wysoko pijalne, oczywiście nie czuć alkoholu.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 6 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.