Nepomucen Antoni
Nepomucen Antoni
Nepomucen Antoni
% alk. 8.9
Blg 21.0
5904555992344addbarcode

Vanilla & Spruce Brown Ale

Składniki: woda; słody jęczmienne, słody pszeniczne; słód żytni; pędy świerku; chmiel; drożdże górnej fermentacji (z własnej stacji propagacji); ekstrakt waniliowy; naturalny aromat.
Dodał: lucalinvail - 2022-05-04 13:40:00

oceny Oceny

Użytkownicy 5,4 / ilość: 5
Goście 0 / ilość: 0
średnia5,4 / ilość: 5

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
lucalinvail
starstarstarstarstar
2022-05-02 21:47:25
Z puszki aromat wanilii, kojarzący się z podrabianą Colą, już wiem - wygazowana Polo Cockta miała podobny zapach! Ze szklanki dołącza delikatna słodowość - iglaki całkowicie nieobecne. Barwa na skraju ciemnorubinowej i ciemnobrązowej, pokaźna czapa drobnopęcherzykowej, beżowej piany.

W smaku jest awangardowo - w jednym kotle miesza się brytyjski Brown Ale, świerkowa żywica i wanilia - przy czym tej wanilii jest tutaj stanowczo ZA DUŻO! Piwo dobrze zaczyna, bo wchodzi fajna słodowość i las, ale trwa to ułamki sekundy, po których wanilia z aromatami przykrywa absolutnie wszystko. Całość jest zdecydowanie PRZEKOMBINOWANA i NIEPIJALNA - wyobraźcie sobie piwo leśne, które jest do przesady mdłe - tak to smakuje!

Nigdy nie sądziłem, że pozycja od Nepomucena wyląduje u mnie w zlewie. Przykro mi ekipo ze Szkaradowa, ale tym razem eksperyment się nie udał. Po co Wam te aromaty!? I do tego w takich ilościach ...
oceny Oceny użytkownika:
3 ( smak: 2, zapach: 4, wygląd: 8 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.