Nepomucen & Laugar Hogeita Bost
Nepomucen & Laugar Hogeita Bost
Nepomucen & Laugar Hogeita Bost
% alk. 7.5
Blg 18.0
brak koduaddbarcode

Podwójne uderzenie owoców tropikalnych, połączone z potężną dawką chmielu! Chmielone na goryczkę chmielem Amarillo oraz DWA razy na zimno chmielami CITRA i MOSAIC. Razem kilkadziesiąt kilogramów chmielu oraz liczona w setkach kilogramów ilość owoców pomarańczy i brzoskwini.
Dodał: Ark00 - 2018-09-19 10:03:27

oceny Oceny

Użytkownicy 8 / ilość: 7
Goście 0 / ilość: 0
średnia 8/10 / ilość: 7

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
StefekPijakos
starstarstarstarstar

2019-03-31 09:57:38
Dobre owocowe piwo. Piękny zapach. Cudowny smak pomarańczy i mniej brzoskwini. Lekko słodkie.Wyczuwalne chmiele i w związku z tym goryczka. Dobre piwo, ale szkoda że kosztuje więcej niż zwykłe. Cóż -za jakość trzeba płacić.
oceny Oceny użytkownika:
9 ( smak: 9, zapach: 10, wygląd: 8 )
awatar
nietzsche
starstarstarstarstar

2019-03-03 23:37:54
Wygląd: słomkowe, zmętnione, może nie tak, jak NEIPA potrafią być, ładna piana, ale niezbyt trwała
Zapach: cudowny, z jednej strony żywice i jakieś zielsko z mosaica, w tym cebula, ale tu fajnie się wkomponowująca, z drugiej bogactwo owoców tropikalnych i cytrusów
Smak: Nepomucen po serii piw tragicznych jest teraz na mojej czarnej liście, ale to kupiłem wcześniej, poza tym to kolaboracja. Było parę piw, które zapach miały cudowny, a w smaku była bieda, tu na szczęście smak tylko nieznacznie ustępuje zapachowi, jest soczkowe, juicy, ma taką fakturę puszystą, która w połączeniu z owocowością piwa oszukuje zmysły i wydaje się, jakby człowiek pił sok z owoców tropikalnych, dużo słodkich cytrusów, trochę żywic, zielsko, winogrono, odrobina cebuli, bardzo dużo brzoskwini. Naprawdę może rywalizować z tymi DDH DIPA z AleBrowaru, czy dawnymi (bo obecne warki to dziadostwo) RockMilla. Ma od nich trochę lżejsze ciało, co dziwne, bo parametry ma podobne.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 9, wygląd: 7 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010