Namysłów Jubileuszowe
Namysłów Jubileuszowe
Namysłów Jubileuszowe
% alk. 5.5
5903870006132addbarcode
ulubione: 1

W 2021 roku świętujemy 700. rocznicę powstania Browaru w Namysłowie. Z tej okazji stworzyliśmy limitowaną edycję naszego piwa. Namysłów Jubileuszowe to wyjątkowy lager uwarzony z wykorzystaniem otwartych kadzi fermentowanych, chmielony na zimno, o bursztynowej barwie, z charakterystyczną, namysłowską goryczką.
Dodał: sebastson - 2021-07-30 16:40:07

oceny Oceny

Użytkownicy 5,74 / ilość: 19
Goście 1 / ilość: 1
średnia5,5 / ilość: 20

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
nietzsche
starstarstarstarstar
2022-01-03 01:10:29
Wygląd: barwa złocista, spora piana, średnio i drobropęcherzykowa, ale szyko się redukuje do zera, lacing punktowy, nieznaczny
Zapach: ale buchnęło chmielem po otwarciu, a piwo ma 3 tygodnie, fakt konopnie, ale podstawowy namysłów też jest sprzedawany w zielonej butelce, i nawet tak pod termin, czyli roczny, nie daje konopią, z prostej przyczyny, nie mogło dojść do fotolizy, gdzieś, gdzie ilość chmielu była homeopatyczna. Konopia szybko wietrzeje, później zostają nuty szuszu i pieprzu i takie jabłko typowe dla eurolagerów.
Smak: Ktoś napisał, że mu przypomina Zamkowe, mi nie bardzo. Zamkowe było słodowe, mdłe, pełniejsze od postawowego Namysłów Pils, a tu mam wrażenie jakbym pił piwo o pełni podstawki lub nawet ciut bardziej rozwodnione. To badziej mi przypomina po prostu Namysłów Złoty Denar Chmielowy (i ma zbliżone parametry), jest skunowe, konopne, chmielowe, goryczka niewielka, ciało również. Słodowość taka podła, mdła, przywodząca na myśl syrop glukozowy, jest jakaś wkurzająca nuta miodu i jabłek jak w Sulimarze. To nie jest dobre piwo i jest zrobione tak na o*******l, że pewnie tu poszło coś już rozlewają pod inną nazwą. Ostatnio piłem czeskiego Żateca (należącego do Carlsberga) na 220-lecie (prawdziwej rocznicy, bo tyle faktycznie ma browar, a 700lat w przypadku Namysłowa to tylko zapis o prawie do warzenia piwa w tym mieście) i może d**y nie kopał, ale zrobili coś innego niż standardowa oferta, a tu to jaki żart. Fakt, zmyślony jubileusz, ale jednak, następny taki równy będzie za 50 lat/100 lat, to naprawdę można było zrobić coś dobrego. Kormoran potrafił zrobić zwykłego Oktoberfesta, który robił wrażenie, a to to jakiś dowcip.
oceny Oceny użytkownika:
4 ( smak: 3, zapach: 6, wygląd: 5 )
awatar
Gość
awatar
Gość
2021-10-28 21:54:04
Czego się można było spodziewać po przejęciu Browaru Namysłów przez Grupę Żywiec ? Odpowiedź : Wszystkiego Najgorszego !
awatar
Gość
awatar
Gość
2021-10-28 10:37:04
Nie wiem nie znam się zarobiony jestem.
Na co dzień pijam chmielowe potwory więc spotkanie to jest dla mnie szokujące. Lekka kukurydza, świeżość, trochę zakalcowatego ciepłego chleba, cień chmielu -morła cień.
Cóż,mogę to porównać do perły jasnej od której jest lepszy bo Perła jasna jest za słodka.
BTW z Perły polecam Bałtyka - wygodna butla, more than decent beer.
A Jubileuszowe? Nie ma zalet, ma jedną. 1,99pln w wyprz w Lidlu. Więc tańsze od standardu.
4/10

awatar
Gość
awatar
Gość
2021-09-28 16:55:58
Trochę rozwodniona wersja podstawowego. Alko 5,5 zamiast 6 i brak podanego ekstraktu. Do spróbowania i zapomnienia. Na kolejne 700 lat.
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.