Na Jurze Słodki Drwal
Na Jurze Słodki Drwal
Na Jurze Słodki Drwal
% alk. 6.8
5905331026956addbarcode
ulubione: 1

Uwarzone przez Browar Na Jurze.
Słodki Drwal to jasne piwo dolnej fermentacji. Powstał na solidnej słodowej podstawie, szlachetnych odmianach polskich chmieli, miodu ze spadzi iglastej, sosnowego igliwia i cytryny. Miód pochodzi z urokliwego rezerwaty przyrody Mójka na Podgórzu Dynowskim. To iście królewski smak lasu.
Skład: woda, słody jęczmienne (pilzneński, Caramel Pale), chmiele (Lubelski, Marynka), miód spadziowy, sok z cytryny, igły sosny zwyczajnej.
Dodał: Barcelonismo - 2020-02-09 10:16:54

oceny Oceny

Użytkownicy 6,54 / ilość: 13
Goście 0 / ilość: 0
średnia6,54 / ilość: 13

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Gandalfino
starstarstarstarstar

2022-05-09 11:42:49
Pomarańczowe i mętne. Słuszna piana. Aromat cytryny i miodu na przedzie. Igliwie ledwo co.
Rewelacyjny smak. Prawie jak herbata z miodem i cytryną. No i trochę bąbelków. Igły dopiero ośmielają się wystąpić razem z goryczką. Klimat piwny nie do końca zabity, bo i słodowość w smaku jest. Gdybym miał jakiś potencjometr to obniżył bym miód a dodał igieł. Ale i tak jest fajnie. Mam nadzieję, że mojemu, w nienajlepszej formie, gardłu zrobi to dobrze :D
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 8, wygląd: 8 )
awatar
prisoner
starstarstarstarstar

2021-03-27 20:04:47
Aromat miodowy, słodowy; w smaku miód czuć również, i czuć to do dobrej jakości miód. Fajny posmak cytrynowy na finiszu.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
awatar
StefekPijakos
starstarstarstarstar

2020-03-30 20:48:51
Piwo z etykietą na drwala w stylu Top Model. Dobra inicjatywa smakowa. Ciekawe połączenie cytryny ze smacznym miodem. Szkoda, że sosna stłumiona trochę, ale wyczuwalna. W zapachu miód,słody. Średnio nasycone. Bardzo przyjemne w odbiorze.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 6 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2020-03-20 20:46:39
Piana nie do końca biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, dość szybko dziurawiąca się i opadająca, nie pozostawiająca trwałego lacingu na ściankach szkła. Barwa ciemniejsza miodowa, nie do końca klarowne i przejrzyste, lekko zmętnione. W zapachu wyraźne nuty miodowe, słodowe i zbożowe aromaty, lekka cytrynka, generalnie nie są to wyraźne wonie, sosny brak. W smaku słodkie o miodowym profilu z fajnym kwaskowym, cytrynowym finiszem, dość pełne, goryczka iluzoryczna, sosny nadal nie wyczuwam, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel od browaru Na Jurze, etykieta klimatyczna nawiązująca do nazwy, w miarę dobrze opisana i wyczerpująco opisana. Warka 07.11.2020. Na plus na pewno dobry jakościowo miód i ciekawy cytrynowy kwasek. Na minus stosunkowo mała aromatyczność i brak deklarowanej sosny, która nadałaby trochę drapieżnego charakteru. Całokształt oceniam na 6 z plusem.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 6 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.