Na Jurze Cienki Bolek
Na Jurze Cienki Bolek
Na Jurze Cienki Bolek
% alk. 2.0
IBU 80
5905331026161addbarcode
ulubione: 1

Tylko 2% alkoholu. Jasne, lekkie piwo dolnej fermentacji o niskiej zawartości alkoholu i wysokiej goryczce 80 IBU, uzyskanej trzema dawkami chmieli amerykańskich. Składniki: woda źródlana; słody: pilzeński, Crystal Maple;chmiele: Columbus, Centennial, Mosaic, Citra; drożdże: W34/70. Piwo filtrowane i pasteryzowane.
Dodał: Barcelonismo - 2017-08-03 09:42:15

oceny Oceny

Użytkownicy 5,5 / ilość: 10
Goście 8 / ilość: 2
średnia5,92 / ilość: 12

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

Na razie brak komentarzy. Twój może być pierwszy.
awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
jover
starstarstarstarstar

2017-11-22 20:00:34
zapach cytryna, słód, wysycenie wysokie, w smaku puste, wodniste, gorycz mocna-, łodygowa, zalegająca, czuć w tej goryczy że jest to piwo niskoalkoholowe, ogólnie smakuje jak woda chmielowa, cena 5,5zł
awatar
Thesloma
starstarstarstarstar

2017-10-06 18:43:24
Zapach : słodowy , lekko trawiasty , goryczkowy już w zapachu

Smak : słód pilzneński i ciągle goryczka mocno zalegająca choć według mnie dość przyjemna jak na piwo o zawartości alkoholu 2%.

Ogólnie spisuje się nieźle , dla mnie jest od razu za kormoranem 1 na 100.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 5 )
awatar
oranjefan
starstarstarstarstar

2017-09-12 22:52:20
Nieskazitelnie czysty, lagerowy, słodowy aromat. Wyczuwalny też chmiel, ale w postaci trawiastej, ziołowej. Ameryki jako takiej nie czuć, może delikatnie daleko w tle są owocowe, cytrusowe akcenty. W szkle wyczuć można więcej nut owocowych, a wraz z solidnym się ogrzaniem jeszcze więcej.

Piwo bardzo bardzo jasne, o jasno słomkowej barwie i idealnej klarowności. Wygląda jak nieco przybrudzona woda. Piana obfita, gęsta, powoli opadająca, biała. Zbudowana z różnej wielkości bąbelków. W głównej mierze są to drobne bąbelki ale gdzie niegdzie są nawet duże oczka. Zdobi szkło po każdym łyku.

W smaku pustawo, wodniście, jak na lite lagera przystało w sumie. Wiele się tu nie dzieje. Wysoka goryczka szybko daje o sobie znać co chyba nie powinno dziwić przy tak niskim ekstrakcie a wysokiej wartości IBU. Tuż po łyku czuć owocowe akcenty, trochę białych owoców i melona, grejpfruty. Wszystko jednak szybko zostaje przykryte, wręcz przytłoczone przez intensywną wysoką goryczkę. Długo zalegającą, męczącą, skutecznie zniechęcającą do wzięcia kolejnego łyku... Z czasem da się przyzwyczaić, ale wraz po kolejne łyki sięga się w długich odstępach czasu. Nasycenie CO2 - średnie, w sam raz.

Lubię niskoalkoholowe piwa, ale jeśli sobą coś reprezentują i są smaczne. Przechmielić piwo na prawdę nie sztuka. Słaby napitek który poza mega goryczką nie oferuje sobą nic, bowiem w smaku bardzo blisko mu do wody. Piwo pokraczne.
oceny Oceny użytkownika:
3 ( smak: 2, zapach: 8, wygląd: 7 )
awatar
Ark00
starstarstarstarstar

2017-09-10 12:53:16
Obrzydliwa zalegająca goryczka sprawia, że mam poważny problem z dopiciem tego piwa. Niestety ale tutaj Browar Na Jurze się nie popisał.
oceny Oceny użytkownika:
3 ( smak: 3, zapach: 3, wygląd: 3 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.