Na Jurze Ale Meksyk
Na Jurze Ale Meksyk
Na Jurze Ale Meksyk
% alk. 2.0
5905331026376addbarcode
ulubione: 7

Uwarzone przez Browar Na Jurze.
Niezwykle orzeźwiające piwo rodem z Meksyku...
To wyjątkowa kompozycja jasnego piwa górnej fermentacji, świeżo wytłoczonego soku z ananasa, świeżych ziół kolendry i bazylii oraz chmieli z USA. Ta synergia smaków i aromatów na pewno Cię zaskoczy.
Piwo pasteryzowane, niefiltrowane.
Skład: woda, słody jęczmienne: pilzneński, pszeniczny, Caramel Pale, tłoczony sok z ananasa i cytryny, cukier, kolendra, bazylia, chmiele (Columbus, Citra, Amarillo), drożdże Wyeast 1388 Belgian Strong Ale
Dodał: Barcelonismo - 2018-04-25 17:46:22

oceny Oceny

Użytkownicy 7,89 / ilość: 19
Goście 8,33 / ilość: 6
średnia 8/10 / ilość: 25

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
nietzsche
starstarstarstarstar

2019-07-13 11:09:09
Jak się patrzy na listę składników od Sasa do Lasa to można się zastanawiać, czy tu była jakaś głębsza myśl czy też piwowar po pijaku ją ustalał dla beki, raczej to drugie, sądząc po nazwie. Te dodatki i chmiele w innym piwie mogły by zagrać, ale tu nie, bo dostajemy obrzydliwie słodki ulep, który nie różni się byle radlera, no w zasadzie to się różni, bo jest od niego dwa razy słodszy.
oceny Oceny użytkownika:
4 ( smak: 3, zapach: 5, wygląd: 6 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2019-05-27 18:39:00
Piana biała, drobnoziarnista, w miarę gęsta i puszysta, wysoka na około centymetr, powoli dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca trwały i interesujący lacing na ściankach szkła. Barwa jaśniejsza piaskowa idąca w stronę białego, mocno zmętnione, zupełnie nieprzejrzyste i nieklarowne. W zapachu nuty cytrusowe, ananasowe klimaty, kolendra oraz bazylia, podbudowa słodowa. W smaku dominują natomiast cytrusy i zioła, sok z ananasa wyczuwalny na finiszu, całkiem porządnie orzeźwiająca goryczka, dobra kontra kwaskowa, na dodatek piwo jest całkiem słodkie, zioła w postaci kolendry i bazylii występują w tle, wysycenie na średnio-wysokim poziomie. Kapsel od browaru Na Jurze, etykieta w barwnej kolorystyce, ciekawie wykonana graficznie, z akcentem meksykańskim, w miarę i wyczerpująco opisana. Warka 15.01.2020. Wow, naprawdę dużo się tutaj dzieje jak na 2%? Jestem pod wrażeniem, jest jednocześnie słodko, kwaśno i goryczkowo, fajnie zagrały amerykańskie chmiele. Dodatkowo wysoka treściwość przy tak niskim woltażu, meksykański klimat oddany. Na lekki minus lekka w mojej opinii nadwyżka cukru. Ale nawet z tym mankamentem jestem w stanie wystawić 8 z minusem. Nietuzinkowy smak i orzeźwienie na ciepłe letnie dni gwarantowane.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 8 )
awatar
marcin729
starstarstarstarstar

2019-01-02 15:51:12
Wynalazek ???? ale jakoś wszystko zagrało i sok ananasa i zioła nawet piwo w tle fajnie smakuje. No może ten cukier tak sobie.
Mi pasuje.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 8, wygląd: 7 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010