Moon Lark Mindset
Moon Lark Mindset
Moon Lark Mindset
% alk. 6.7
Blg 18.0
5905255346147addbarcode

Zmętnione DIPA chmielone w kotle i na zimno chmielem Sabro®. Fermentowane kanadyjskim szczepem przeznaczonym do piw w stylu Hazy o nazwie Hydra. Chmiel Sabro® nadaje piwu aromaty cytrusów, kokosa i owoców tropikalnych.

Składniki: woda, słód jęczmienny, słód pszeniczny; płatki ryżowe; chmiele: Sabro®, Incognito® Sabro® i Cryo® Sabro®; drożdże Escarpment Laboratories Hydra
Dodał: lucalinvail - 2022-11-29 19:26:59

oceny Oceny

Użytkownicy 8 / ilość: 2
Goście 0 / ilość: 0
średnia8 / ilość: 2

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
lucalinvail
starstarstarstarstar

2022-11-28 21:55:18
Żółty, świetlisty kolor i biała puszysta piana. Pełne zmętnienie. Aromat cytrusowy, świeży, nawet nieco ostry - limonka, cytryna, grejpfrut; kokos jakby delikatniejszy. Po ogrzaniu pojawia się ciut słodyczy.

W smaku jest bardzo dobrze - świeżo, cytrusowo i nie tak jednolicie, jakby można się spodziewać po single hop. Zaczyna dosyć cięta kwaskowość, która jednak szybko \"mięknie\" i przechodzi w delikatną nektarową słodycz. Niczym w koktajlu z owoców, gdzie najpierw wchodzą cierpkie akcenty mięty i limonki, a dopiero po nich brzoskwiniowo-bananowa treściwość.

Bardzo dobre piwo, w którym przede wszystkim czuć świeżość. W porównaniu do karmelowo-landrynkowych Hoppy Wave od Moczybrody, to pozycja Moon Lark jest na zupełnie innym levelu (a oba piwa tytułują się jako DIPA). Ewidentnie do polecenia i powtórzenia.
oceny Oceny użytkownika:
9 ( smak: 9, zapach: 8, wygląd: 8 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.