Monsters Shiny New Tools
Monsters Shiny New Tools
Monsters Shiny New Tools
% alk. 5.5
Blg 14.0
5907675597383addbarcode

Shiny New Tools, czyli kolejne Oat Cream Ipa w wersji session do chlania litrami. Pochmielone klasycznie, acz intensywnie australijskim Galaxy i amerykańskimi Citrą i Mosaic. Kek wyjechał z browaru w miniony poniedziałek, puszki już też wjechały na półki sklepów, także nic tylko pójść, zanabyć drogą kupna i wypić. Aaa i użyjcie tych fancy przycisków pod postem i naklikajcie se jakieś reakcje, że super czy coś - opis producenta.
Chmielenie 18g/l.
Dodał: nietzsche - 2021-08-12 10:08:24

oceny Oceny

Użytkownicy 5,33 / ilość: 3
Goście 0 / ilość: 0
średnia5,33 / ilość: 3

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
nietzsche
starstarstarstarstar
2021-08-12 02:39:27
Wygląd: słomkowe, zmętnione, piana prawie nie istnieje
Zapach: trochę multiwitaminowy, trochę żywiczny, cebulowy i zielisty, ale homeopatyczny, niezbyt intensywny, jak na 18g/l, można powiedzieć, że prawie nie ma aromatu
Smak: Brak piany wytłumaczony, piwo nie posiada wysycenia, nie posiada też nachmielenia, więc pytanie, czy to nieszczelna puszka? Przecież to absolutna nowość? Piwo sesyjne 14 blg, 5,5% alko? Ktoś się dobrze czuje.NIe wiem, czy tylko mi się trafiło takie felerne, ale co tu można oceniać? Gładkość wodnistego kompotu? Bo tak smakuje to piwo bez gazu. W smaku jakiś minimalny chmiel pozostał, trochę zywiczny, cytrusowy, cebulowy, winogronowy, multiwitaminowy idący w parzez dziwną nutą maślanego tosta, ale to nie jest nawet minimalny poziom nachmielenia jakiegoś dyskontowego APA, a co dopieo 18g/l tak jak Gunned Down, który chwaliłem. Sprzedano mi absolutny bubel, który nadaje się do wylania do zlewu.
oceny Oceny użytkownika:
1 ( smak: 2, zapach: 2, wygląd: 4 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.