Monsters Hop Flakes
Monsters Hop Flakes
Monsters Hop Flakes
% alk. 5.5
Blg 15.0
brak koduaddbarcode

Doskonale wiemy, że macie już przesyt tych wszystkich obrzydliwie gorzkich, niedających się pić West Coastów, których wysyp na rynek obserwujemy od conajmniej 5 lat. Dlatego Wasza ulubiona hurtownia wraca z nową ipką.
Hop Flakes, czyli Oat Cream IPA do której produkcji użyliśmy dużo słodu owsianego i jeszcze więcej płatków owsianych. Efekt Crunchy (wiecie, takie chrupiące płatki śniadaniowe), uzyskaliśmy dodając do zacierania Golden Naked Oats. Piwo, pomimo dodatku laktozy (uu zgroza), wcale nie jest przesadnie słodkie. Jest za to gładziutkie, soczyste i szybko wypijalne. Pochmieliliśmy sprawdzonym tercetem: Citra-Mosaic-Ekuanot w sumie przy hoprejcie 16g na litr uzyskując aromaty mango, melona, liczi, nafty i co tam sobie jeszcze wyniuchacie. (opis producenta z FB)
Dodał: nietzsche - 2021-02-17 14:51:00

oceny Oceny

Użytkownicy 6 / ilość: 1
Goście 0 / ilość: 0
średnia 6/10 / ilość: 1

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
nietzsche
starstarstarstarstar

2021-02-23 00:24:20
Wygląd: barwa słomkowa, nie jest jakoś za bardzo zmętnione, co przy tym czym miało być to piwo jest dosyć dziwne, piana symboliczna, kilka milimetrów
Zapach: śliczny, słodko owocowy, winogrona, liczi, papaja, żywice, malina, melon, ananas, lemonka, jakiś bodziszek, do tego zbożowy i chlebowy (bardzo jasne pieczywo)
Smak: Coś tu bardzo nie wyszło, miało być piwo \"gładziutkie, soczyste\", cream, a to jest raczej west coast z laktozą :3 Serio? Ono jest tak gdziutkie i soczyste jak Pszeniczne IPA z Żywca xD Piwo w ogóle nie ma faktury juicy, czuć zbożowość od płatków, maślanego tosta, maślaną bagietkę, bardzo dużo tu jasnego pieczywa, do tego fajna chmielowość, taka jak w zapachu. To nie jest złe piwo, nachmielenie jest tu mega, ale to po prostu zupełnie inne piwo niż miało być
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 9, wygląd: 5 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010