Monsters & Funky Fluid Brain Drain
Monsters & Funky Fluid Brain Drain
Monsters & Funky Fluid Brain Drain
% alk. 10.0
Blg 28.0
IBU 3/6
5905476980236addbarcode

Brain Drain to podwędzany Imperialny Stout o ekstrakcie 28% z którego drożdże, na miękko wykręciły 10% alkoholu. Naszym celem nie było zrobienie jak najbardziej wędzonego piwa, a raczej osiągnięcie balansu pomiędzy wszystkimi smakami. Użyliśmy słodu wędzonego torfem ze słodowni Castle Malting, oraz wędzonego Steinbach w proporcjach fifti-fifti. Możecie się więc spodziewać zarówno spalonych kabli, jak i szyneczki. Za warstwę typowo stoutową odpowiadają słody czekoladowe oraz dodatek ziaren kakaowca. Żeby nadać piwu jeszcze jedną warstwę smakową, dodaliśmy papryczki habanero chocolate, ale po to aby nieco skrócić słodki finisz i nadać mu lekkiej pikantności. Fani ostrych rzeczy będą zawiedzeni, ale ich uszczęśliwienie nie było naszym celem
Brain Drain jest zatem pięknie zbalansowanym Imperialnym Stoutem, wszystkie składniki komponują się w harmonijnie gładkie piwo deserowe do sączenia wieczorami… albo do strzelenia szybkich trzech i przybicia gwoździa. Sam decydujesz.
Dodał: prisoner - 2023-05-24 16:34:05

oceny Oceny

Użytkownicy 9 / ilość: 2
Goście 0 / ilość: 0
średnia9 / ilość: 2

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
prisoner
starstarstarstarstar

2023-05-09 18:45:05
Aromat standardowo kawa i czekolada, kurde znowu nie czuję wędzonki (pozostałości po wirusie celebryty), trochę to denerwujące, bo kolejne piwo wędzone i praktycznie nic. Trochę spalenizny jest obecne. W smaku bardzo pyszne, słodkawe z subtelną, nienachalną papryczką Habanero, która gdzieś tam na finiszu delikatnie piecze. Jest kawa, czekolada, popiół, nuty palone i niska, lekko pikantna goryczka. Bardzo dobre.
oceny Oceny użytkownika:
9 ( smak: 9, zapach: 8, wygląd: 9 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.