Moczybroda Lava Cake
Moczybroda Lava Cake
Moczybroda Lava Cake
% alk. 5.4
Blg 15.0
5903351761680addbarcode

Chocolate & Vanilla Milk Stout
Dodał: ArdianK - 2021-10-26 10:11:22

oceny Oceny

Użytkownicy 6,56 / ilość: 18
Goście 0 / ilość: 0
średnia6,56 / ilość: 18

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2021-11-07 17:28:04
Piana bardziej beżowa niż biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, dość szybko dziurawiąca się i opadająca, nie pozostawiająca trwałego lacingu na ściankach szkła. Barwa jaśniejsza rubinowa, w miarę klarowne i przejrzyste, nieznacznie tylko zmętnione. W zapachu słodkie nuty czekoladowe, karmelowe aromaty, toffi, wanilia, subtelna paloność. W smaku słodkie, karmelowe, czuć sztuczne aromaty w postaci toffi i czekolady, brak goryczki czy chociażby kontry kwaskowej, na drugim planie wanilia, deserowy profil, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel niestety zwykły czarny, etykieta ciekawie i humorystycznie wykonana graficznie, dobrze i wyczerpująco opisana. Warka 07.10.2022. Nie dzieje się tutaj zbyt wiele. Raczej ulepkowaty milk stout ze sztucznym aromatem czekolady i wanilii co przekłada się na jakość piwa, mało paloności, głębi, ciemnego klimatu. Nie ma tragedii, ale do przodowników tego stylu brakuje sporo. Z mojej strony zaproponuję 6 z minusem.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 6 )
awatar
Gandalfino
starstarstarstarstar

2021-10-31 20:44:47
Brunatne. Nie przepuszcza światła. Beżowa piana z drobnych oczek. Przeciętna. Przyjemne aromaty dodatków sabotuje coś niefajnego od piwa. Siarka?
W smaku lepiej. Trochę kremowości, mlecznej czekolady, kawa i nie przegięta słodycz. Ogólnie jednak nie porywa, niczym nie zaskakuje. No chyba że kiepską jakością. Bo ten smak, mimo że nie tak kiepski jak aromat, też nie jest najwyższych lotów.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 4, wygląd: 8 )
awatar
Gulek
starstarstarstarstar

2021-10-31 06:10:28
W aromacie wyraźnie wyczuwalna czekolada. W smaku jednak jest już trochę gorzej. Pierwsze moje odczucie z tym piwem to smak rozwodnionego Stout'a z nijaką jakością czekolady. Niestety zbyt płytkie jest to piwo nawet jak na Milk Stout'a. Ode mnie 6/10.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 5 )
awatar
Sheggorath
starstarstarstarstar

2021-10-27 17:10:18
Niestety mogę zaproponować jedynie 6. Wygląda w porządku, tak jak powinien wyglądać stout. Niestety moim zdaniem aromaty psują efekt. Świeżo po nalaniu wyczułem taki dziwny, plastikowy zapach. Mało wyczuwalna laktozą, chlebowo-zbożowe nuty, czekolada. Wyczuwalna słodycz, w smaku i w zapachu, może nawet nieco zbyt wysoka. Gdzieś z boku majaczy wanilia.
Moim zdaniem tak sobie, doznania tracą na autentyczności przez te aromaty. Przypomina mi kiepskie i sztuczne Bojany lub Magnusy.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 8 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.