Moczybroda Hoppy Wave Mosaic Lemon Drop Galaxy
Moczybroda Hoppy Wave Mosaic Lemon Drop Galaxy
Moczybroda Hoppy Wave Mosaic Lemon Drop Galaxy
% alk. 7.0
Blg 18.0
5904673800590addbarcode
ulubione: 1

Składniki: woda, słód pilzneński, słod pszeniczny, chmiele Mosaic, Lemon Drop, Galaxy, drożdże S-04
Dodał: nietzsche - 2022-11-13 19:44:45

oceny Oceny

Użytkownicy 6,56 / ilość: 18
Goście 0 / ilość: 0
średnia6,56 / ilość: 18

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
jover
starstarstarstarstar
2023-02-23 21:14:50
zapach cytrusy, żywica, nafta, białe owoce w tle, wysycenie średnie, w smaku słodkie, pełne, gładkie, cytrusy, żywica, guma balonowa, zielona cebulka, gorycz średnia-, lekko zalegająca, żywiczna, ziołowa, cytrusowa, grejpfrutowy aftertase, ogólnie średnie
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar
2022-11-17 19:28:06
Piana praktycznie żadna, biała, drobnoziarnista, szybko dziurawiąca się i opadająca, nie pozostawiająca trwałego lacingu na ściankach szkła. Barwa jaśniejsza słomkowa, w miarę klarowne i przejrzyste, nieznacznie tylko zmętnione. W zapachu nuty żółtych owoców, żywica, nafta, zielona cebulka, lekka alkoholowa woń( szczególnie po ogrzaniu), ziołowość, cytrusy. W smaku żywiczne, niezbyt lekkie w odbiorze, zielona cebulka, cytrus, może rodzynki, goryczka lekko zalegająca, słabsza kontra kwaskowa, chmielenie wuczuwalne, nie oszukane, ziołowość, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel od browaru Moczybroda, etykieta klimatycznie wykonana graficznie, dobrze i wyczerpująco opisana. Warka 30.10.2023. Ziołowo, cytrusowa, cebulkowa DIPA, trochę ciężka, ogólnie idzie wypić, ale nie jest to wysoka półka w tej kategorii. Ode mnie 6 z plusem.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 6 )
awatar
lucalinvail
starstarstarstarstar
2022-11-13 23:18:03
Klarowne, złote, średnia czapa (średniej) piany. Aromat słabo wyczuwalny, a wyjęte z lodówki pół godziny temu ... przeziera skisły owoc idący w cebulę.

W smaku jest słodko i to w opór, przy czym jest to słodycz landrynkowa, a nie soczkowo-owocowa. Po niej wchodzi odcięta od ciała goryczka o średnim natężeniu, przez co mamy w tym piwie dwa światy - pierwszy słodki i drugi goryczkowy. I nie dość, że słabo się ze sobą dogadują, to w miarę picia każdy z nich chce mocniej dojść do głosu.

Nie jest to pozycja, po którą chce się wrócić. Strasznie mnie to piwo zmęczyło, mam wrażenie jakbym wypił butelkę syropu na kaszel. Warka: 30/10/2023 RA.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 7 )
awatar
Gulek
starstarstarstarstar
2022-11-06 08:39:44
W aromacie głównie nuty cytrusowe. W smaku cytrusy z nutami sosnowymi. Goryczka wyczuwalna ale jednak zbyt delikatna. Według mnie piwo jest zbyt mało treściwe jak na Double IPA. Piana w większości drobnoziarnista i szybko opadająca. Wysycenie średnie. Ode mnie 6/10.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 6 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.