Moczybroda Hoppy Wave Enigma Galaxy Motueka
Moczybroda Hoppy Wave Enigma Galaxy Motueka
Moczybroda Hoppy Wave Enigma Galaxy Motueka
% alk. 7.0
Blg 18.0
5904673800606addbarcode

Składniki: woda, słód pale ale, słód pilzneński, słod pszeniczny, chmiele Enigma, Galaxy, Motueka, drożdże S-04
Dodał: nietzsche - 2022-11-13 19:54:09

oceny Oceny

Użytkownicy 6,94 / ilość: 16
Goście 0 / ilość: 0
średnia6,94 / ilość: 16

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
lucalinvail
starstarstarstarstar

2022-11-27 21:35:41
Złote, zamglone; czapa piany ładna. W aromacie znowu owocowo z maślano-cebulowym podbiciem. Czuć chmiele, ale razem z nimi czuć przyciężkawą słodowość.

W smaku jest inaczej niż w wersji z Mosaic i Lemon Drop. Mniej słodko, bardziej cierpko, z cytrusowym zacięciem - po prostu lżej. Nie wiem czy to dobrze, czy źle - biorąc pod uwagę że to Double IPA, ale na pewno lepiej się pije. Goryczka średnia do niskiej.

Podsumowując - można wypić, nie jest tak męczące jak tamto, ale szału i tak nie ma. A dodatkowo biorąc pod uwagę to, co ostatnio w sieci na L można kupić w podobnej cenie, to już w ogóle średnio na jeża.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 7 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2022-11-23 22:14:30
Piana nie do końca biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca całkiem ciekawy lacing na ściankach szkła. Barwa jaśniejsza piaskowa, nie do końca przejrzyste i klarowne, lekko zmętnione. W zapachu słodkie nuty żółtych owoców, karmel, cytrusy, zielona cebulka, subtelna egzotyka, zbożowość. W smaku potwierdza się słodycz, takich przejrzałych żółtych owoców, goryczka lekko zalegająca o profilu ziołowym, słabsza kontra kwaskowa, przeciętna ilość ciała, zbożowość, gładka, mleczna faktura, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel od browaru Moczybroda, etykieta w niebieskiej kolorystyce, znośnie wykonana graficznie, w miarę dobrze choć nie wyczerpująco opisana. Warka 30.10.2023. Jak na double IPA to trochę mało...ogólnie przyjemne w odbiorze, słodkie, owocowe, trochę jednowymiarowe...całokształt oceniam na 6 z plusem.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 6 )
awatar
Gulek
starstarstarstarstar

2022-11-06 08:43:06
Nie porwało mnie to piwo, jest zbyt mało treściwe jak na Double IPA. W aromacie występują głównie nuty tropikalne i sosnowe. W smaku podobnie, tropiki i sosna. Goryczka delikatna, zbyt delikatna. Piana w większości drobnoziarnista i szybko opadająca. Wysycenie średnie. Ode mnie 6/10.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 6 )
awatar
ArdianK
starstarstarstarstar

2022-11-02 16:57:26
Ten aromat jest bardzo dobry i atrakcyjny. Aż chce się bardziej wąchać niż pić. W smaku trochę słodkawo, ale również interesująco. Jak na Moczybrodę to jest to dobre piwo.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 9, wygląd: 8 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.