Minister Salty Trip
Minister Salty Trip
Minister Salty Trip
% alk. 5.8
Blg 14.0
5903351660129addbarcode
ulubione: 1

Gose z dodatkiem marakui oraz soli himalajskiej uwarzony przez Browar Minister.
Dodał: nietzsche - 2019-05-05 09:11:20

oceny Oceny

Użytkownicy 7,26 / ilość: 27
Goście 10 / ilość: 1
średnia7,36 / ilość: 28

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
nietzsche
starstarstarstarstar

2022-08-15 00:56:58
Wygląd: słomkowe, zmętnione, niezbyt obfita piana, kompletnie nietrwała
Zapach: trochę marakui, ale ogólnie pustka
Smak: czy gose to wybitny styl? no nie, to lekkie, kwaskowo-słonawe piwo, ale niemiecki Ritterguts robi robotę, zwłaszcza ich special-gose, czyli 12,6blg odfermentowane do 5,2% i przychodzi polski krafcik, a konkretnie dosyć gówniany jego przedstawiciel i robi niemal imperialne gose, 14blg, 5,8%, lekkość już poszła się ebać, więc pewnie stawiamy na smak? A gdzie tam. Kompletna pustka zakwaszona kwasem mlekowym z dodatkiem odrobiny marakui, słoności zero, bo sól himalajska jest akurat droga. Pytanie czy sól himalajska poza słonością mogła wnieść jakieś nuty smakowe? Oczywiście nie, to tylko marketing. 100% najgorszych cech polskiego krafciku. Skoro nie ma ono smaku, to po co miałbym chcieć pić piwo o woltażu prawie 6%? Żeby się naebać? Nie dziękuję, zlew.
oceny Oceny użytkownika:
2 ( smak: 2, zapach: 3, wygląd: 5 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2021-10-10 18:51:33
Piana praktycznie żadna, biała drobnoziarnista, dziurawiąca się momentalnie po przelaniu piwa z butelki do szkła i nie pozostająca pod zupełnie żadną postacią, brak lacingu. Barwa ciemniejsza piaskowa, mocno zmętnione, nieklarowne i nieprzejrzyste. W zapachu wyraźna nuta marakui, jogurtowy klimacik, trochę soczkowości, akcentów stricte piwnych brak. W smaku marakuja nadal na pierwszym planie, lekko kwaskowa, choć nie przesadnie, spora ilość soczkowego ciała, jogurcik, finisz subtelnie słony, wyczuwalny, wysycenie na średnim poziomie. Kapsel niestety zwykły czarny, świetnie wykonana graficznie, w miarę dobrze, choć nie wyczerpująco opisana. Warka 09.09.2022. Udany gose, pełny i treściwy, połączenie z marakują to był dobry pomysł. Mocna 7 to zdecydowane minimum za tej jakości wyrób.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
awatar
Chrisrks
starstarstarstarstar

2021-09-27 17:57:27
Wyszło to piwo naprawdę dobrze.Nieoczywisty styl piwa,owoc marakui,który jest dosyć różnie oceniany i sól.Ta mieszanka dała fajny efekt szczególnie w aromacie.Jest słodki owoc mango,soczysty,mocno dający po nozdrzach.Lekka kontra słono-kwaskowego zapachu.Całość przyjemna i zachęcająca do picia.Smak nie zawodzi.Sól w mariażu z owocami tropikalnymi na czele z ową marakują.Wszystko lekko kwaskowe i niezbyt mocno wysycone.Goryczki niemal brak.Piwo jest orzeźwiające i lekkie w odbiorze.Tyle,że marakuja jaka jest każdy widzi.Wyglad najmniej porywający.Kolor owocu pomarańczy,mętne.Piana biała,drobno pecherzykowa.Ucieka dość szybko i zostaje w szkle soczek owocowy.Ode mnie mocne 7!
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 8, wygląd: 6 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.