Minister Pilzner
Minister Pilzner
Minister Pilzner
% alk. 4.9
Blg 12.0
5903351660105addbarcode

Uwarzone przez Browar Minister.
Nie byłoby piwnej awangardy bez piwnej klasyki. Dlatego Minister wraca do swoich korzeni i warzy serię piw, na których zawsze będziesz polegać.
Zaczynamy od Pilznera. W naszej interpretacji rześkiego i orzeźwiającego. Z wyraźnie zaznaczoną goryczką - nadającą piwu przyjemnej i pożądanej przez nas wytrawności.
Piwo niefiltrowane, pasteryzowane.
Zawiera słód jęczmienny i płatki ryżowe.
Polecana temperatura serwowania to 4-7°C.
Dodał: Barcelonismo - 2019-04-10 10:57:45

oceny Oceny

Użytkownicy 6,12 / ilość: 17
Goście 0 / ilość: 0
średnia6,12 / ilość: 17

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
nocą_po
starstarstarstarstar

2021-09-22 20:46:31
Taka trochę ciekawa nietypowa barwa. Podobno są na świecie zwierzęta które widzą więcej kolorów niż ludzie. A my ludzie możemy jedynie powiedzieć \"nietypowe\",\"inne\", \"ciekawe\" itd. Właśnie spędziłem muszkę owocówkę ze szklanki. Idę po treść. Zapach nie porywa, trochę wiatru, może leśnej ściółki. Kit z tym. Smak , no cóż, to piwo jest po prostu gładkie. Nie za gorzkie, niezbyt aromatyczne czy słodowe.
Z opisu to pilzner a w smaku ... Gładki nie pszeniczniak.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 5, wygląd: 6 )
awatar
Lukaszndm
starstarstarstarstar

2021-08-27 18:11:21
Kolor słomkowy, piana drobnoziarnista, aromat słodowy I chlebowy, w smaku czuć słód skórkę chleba i przyjemną wyczuwalną goryczkę.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2021-08-23 20:05:06
Piana biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca całkiem ładny i trwały lacing na ściankach szkła. Barwa jaśniejsza słomkowa, klarowne i przejrzyste brak widocznych śladów zmętnienia. W zapachu nuty słodowe, chlebek, subtelna ziołowość, akcent zbożowy oraz ryżowy. W smaku lekkie, pełne i słodowe, goryczka iluzoryczna o profilu ziołowym, słabsza kontra kwaskowa, taki płynny chlebek z dodatkiem trawy, łodygi, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel niestety zwykły czarny, etykieta znośnie dla oka wykonana graficznie, lecz dość ubogo opisana. Warka 04.08.2022. Bardzo lekki, ryżowy pilsner, nisko goryczkowy, trochę wodnisty, nudny. Wad nie ma, ale zalet też niewiele. Jako piwko do grilla czy na ognisko jest ok. Ode mnie 6. Ps u mnie woltaż 5,1%.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 6 )
awatar
Gulek
starstarstarstarstar

2021-08-22 08:47:50
Zgadzam się z przedmówcą, zdecydowanie wyczuwalne nuty chlebowe. Niestety goryczka na bardzo niskim poziomie, praktycznie niewyczuwalna przez co piwo jest mało wyraziste. Oczekiwałem czegoś innego, niestety się zawiodłem. Ode mnie 6/10.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 6 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.