Mikkeller Beer Geek Vanilla Shake
Mikkeller Beer Geek Vanilla Shake
Mikkeller Beer Geek Vanilla Shake
% alk. 13.0
5704255115902addbarcode
ulubione: 2

Imperialny Stout owsiany ze stajni Mikkelera. Czarne, nieprzeniknione piwo. Nie do końca klasyczne, bo warzone z dodatkiem wanilii oraz kawy. Znajduje to odzwierciedlenie w zapachu i smaku. Wyróżniają się przede wszystkim nuty kawowe i palone, ale w tle obecny jest także akcent waniliowy. Smak jest słodki, zdominowany przez czekoladę, karmel, paloność i lukrecję. Bardzo gładkie, aksamitne i pełne piwo.
Dodał: Esteban - 2014-11-19 11:12:48

oceny Oceny

Użytkownicy 8,88 / ilość: 8
Goście 0 / ilość: 0
średnia 8,88/10 / ilość: 8

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
David_Haye
starstarstarstarstar

2019-10-26 19:53:34
No jest czekolada. Wyczuwam też wanilię. Aromat nie jest powalający. Piana beżowa, gęsta,drobnopęcherzykowa. Piwo jest czarne, nieprzejrzyste. No piwo pięknie się prezentuje. No w szkle aromat lepszy.Taka solidna czekolada, kojarząca się z lodami czekoladowymi. Czuć tą słodycz. No jest fajnie. Jest paloność, której w aromacie nie czułem. Jest konkretne ciało. Jest wysycenie, nie jakieś mocne, ale dla mnie trochę za wysokie jak na ten styl. No i konkretna kawowość. Kawa jest bardzo wyraźna. To wszystko jest okraszone lekką wanilią. Goryczka średnia i mogłaby być nieco wyższa. Alkohol jeszcze nie ułożony i jest ten efekt rozgrzewania. Powiem tak jest to taki umiarkowany sztos. Bardzo kawowość i za to respect, ale piwo ma małe niuanse jak alkoholowość czy wysycenie. No i jest słodziutkie.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 9 )
awatar
Barbarossa
starstarstarstarstar

2018-12-09 23:19:54
No to to piwo pozamiatało. Dużo wanilli, czekolady, bombonierki, nawet kawy, a gęste jak olej. Było wyklejające, długo pozostało w ustach. Jest czego żałować, bo piwo przestało być produkowane
oceny Oceny użytkownika:
9 ( smak: 9, zapach: 9, wygląd: 9 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010