Miejski Sopot Plażowe
Miejski Sopot Plażowe
Miejski Sopot Plażowe
% alk. 5.4
Blg 12.1
5906874725016addbarcode

Trunek jasny i złocisty niczym letnia plaża. Delikatnie orzeźwia jak morska bryza. Sowicie nachmielony polskimi odmianami chmielu, które nadają idealną goryczkę i chmielowo-ziołowy aromat z delikatną owocową nutą. Dzięki tym walorom, piwo to doskonale schładza w letnie upały. Dojrzały charakter zawdzięcza powolnemu procesowi dojrzewania. Piwo to zdobyło III miejsce w Konkursie Piw Rzemieślniczych. KPR 2016. Spróbuj naszej interpretacji tego klasycznego stylu, a przekonasz się jak smakuje letnia swoboda.
Dodał: Shinodin - 2018-11-07 18:19:40

oceny Oceny

Użytkownicy 5 / ilość: 3
Goście 0 / ilość: 0
średnia5 / ilość: 3

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

Na razie brak komentarzy. Twój może być pierwszy.
awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2017-12-26 00:33:01
Piana biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się i opadająca, nie pozostawiająca trwałego lacingu na ściankach szkła. Barwa głęboka, ciemniejsza miodowa, nie do końca klarowne i przejrzyste, nieznacznie zmętnione. W smaku nuty karmelowe, drzewne i drożdżowe klimaty, podbudowa słodowa. W smaku słodkie, o profilu karmelowym, drożdżowość i słodowość dominują na podniebieniu, iluzoryczna goryczka, słaba kontra kwaskowa, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel niestety zwykły biały, etykieta również w białej kolorystyce, w miarę dobrze opisana, graficznie poprawnie. Warka 11.04.2018. Ubogi w smaku ten pils...zakupiony w Sopocie jako ciekawostka z wycieczki. Generalnie jest słabo...sam karmel i drożdżowość, wypić się da ale...no właśnie. Czuć, że wykonanie nie jest najwyższych lotów, a za taki wyrób mogę dać maksymalnie 5.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 5 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.