Miejski Sopot Festiwalowe
Miejski Sopot Festiwalowe
Miejski Sopot Festiwalowe
% alk. 6.8
Blg 15.9
5906874725023addbarcode
ulubione: 1

W Sopocie słowiki występują tylko w kolorze bursztynowym tak jak nasze AIPA. Soczysty kolor tego piwa, pełen refleksów, twórczych przebłysków, skrywa siłę aromatów nowofalowych chmieli.
Dodał: Shinodin - 2019-02-26 09:29:58

oceny Oceny

Użytkownicy 5,9 / ilość: 10
Goście 0 / ilość: 0
średnia5,9 / ilość: 10

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
BobiQ68
starstarstarstarstar

2023-01-28 18:47:36
Olbrzymie rozczarowanie zarówno tym piwem jak i pozostałymi z tego browaru..nie polecam Wam ich odwiedzania w Sopocie, gdyż nie dość, że nie mają pojęcia o podawaniu piwa to i ich produkty są takie sobie
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 6 )
awatar
Amciakpiwosz
starstarstarstarstar

2020-11-17 19:08:01
Całego bym nie wypiła. ten niżej by zdał mature z tym komentarzem. Dla mnie to piwko jest za mocne. Nie wiem co to jest za posmak, czarnej herbaty, troche ludwik. Nie jest najgorsze z tych dzisiaj.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 6, zapach: 5, wygląd: 7 )
awatar
nocą_po
starstarstarstarstar

2020-06-05 21:12:03
AIPA kojarzy mi się min. z mocnym zapachem nowych chmieli zza wielkiej wody. Tu niestety tego brak. Jest mocne, jest treściwe, nieco gorzkie lecz mało aromatyczne jak na ten styl.
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2019-02-14 22:30:51
Piana nie do końca biała, drobno i gruboziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca szczątkową formę lacingu na ściankach szkła. Barwa jaśniejsza rubinowa, w miarę klarowne i przejrzyste, nieznacznie tylko zmętnione. W zapachu przede wszystkim nuty suszonych owoców, karmelowe klimaty, subtelna żywica, mało cytrusów, pachnie bardziej jak Barley Wine niż jak AIPA. W smaku nadal suszone owoce zdecydowanie dominują na podniebieniu, dodatkowo porcja karmelu uzupełniona żywicznym finiszem, goryczka zalegająca o profilu ziołowym, niezła kontra kwaskowa, wysycenie na średnim poziomie. Kapsel od browaru Miejskiego Sopot, etykieta w białej kolorystyce, elegancko wykonana graficznie, w miarę dobrze opisana. Warka 30.09.2019. Mocno karmelowa i żywiczne AIPA, ja wolę bardziej cytrusowe i egzotyczne wydania tegoż stylu. Jednak tutaj dochodzą intrygujące suszone owoce, charakterystyczne bardziej dla Barley Winea. Pijalność raczej niska, bardziej degustacyjny wyrób. Dużo ciała, wysoka treściwość, ale nie do końca w deklarowanym stylu... Mogę dać maksymalnie 6 ze sporym plusem.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 6 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.