Midtfyns Bryghus Barley Wine
Midtfyns Bryghus Barley Wine
Midtfyns Bryghus Barley Wine
% alk. 10.0
brak koduaddbarcode
ulubione: 1

Duński Barley Wine z browaru Midtfyns Bryghus.

Angielska alternatywa dla francuskiego wina. Zbalansowana goryczka w połączeniu z nutami karmelu, suszonych owoców i dębu wywoła niezwykłe doświadczenie smakowe podczas spożywania naszego Barley Wine`a. Idealny piwny deser.(opis producenta)
Dodał: Shinodin - 2017-01-17 19:12:23

oceny Oceny

Użytkownicy 8 / ilość: 1
Goście 0 / ilość: 0
średnia8 / ilość: 1

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2017-06-28 20:57:09
Piana praktycznie żadna, dziurawi się momentalnie po przelaniu piwa z butelki do szkła i zanika nie pozostając już pod zupełnie żadną postacią, wobec czego lacingu tutaj nie doświadczymy. Barwa ciemniejsza karmelowa, stosunkowo mocno zmętnione, nieklarowne i nieprzejrzyste. W zapachu nuty suszonych owoców, winne wytrawne aromaty, subtelne karmelowe akcenty i minimalna alkoholowa woń. W smaku zdecydowanie rządzą na podniebieniu suszone owoce ( śliwki, gruszki, jabłka), stosunkowo wysoki woltaż delikatnie rozgrzewa przełyk, alkoholowa nuta gdzieś w tle, dobra kontra słodowa, słabsza kwaskowa, goryczka adekwatna do stylu, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel od duńskiego browaru, etykieta wykonana bardzo elegancko graficznie, ciekawie opisana, kolorystyka dobrze dobrana do stylu. Warka 15.12.2017. Wyciągnięte z ponad rocznego leżaka, jestem fanem wszelkich barleyow, jednak tutaj w duńskim wykonaniu zabrakło mi trochę więcej ciała. Są tu wszystkie cechy składowe barleya, ale ja wolę coś bardziej intensywnego, aromatycznego, zaskakującego. Tutaj natomiast dostałem poprawnego barleya, po ponad rocznym leżakowaniu spodziewałem się dużo więcej treściwości. Winność i suszone owoce w ilości bardzo rozważnej, a niech stracę i dam 8 choć z bardzo dużym minusem, nie jest to najlepszy Barley jakiego piłem, ale to solidny przedstawiciel swojego gatunku.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 8 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.