Meantime Chocolate Porter
Meantime Chocolate Porter
Meantime Chocolate Porter

Piwo uwarzone przez angielski browar Meantime Brewing Company, który mieści się w Londynie, w dzielnicy Greenwich. Browar ten został założony w 2000 roku przez Alastair-a Hook-a. Największe sukcesy browaru a zarazem głównego piwowara to złoty medal na World Beer Cup 2006 za Coffee Portera oraz uwzględnienie aż czterech piw w najlepszej 50 piw świata w publikacji UK-based International Beer Challenge. W maju 2015 roku ogłoszono, że browar Meantime został zakupiony przez SABMiller, drugi co do wielkości koncern browarniczy na świecie, za nieujawnioną kwotę. Meantime Chocolate Porter - Naturalne kawowe posmaki czterech różnych, palonych słodów użytych do warzenia tego bogatego, ciemnego piwa są uzupełnione dodatkiem prawdziwej czekolady podczas jego dojrzewania. Ciepłe, złożone o gładkiej strukturze. Charakteryzuje się długim słodko-gorzkawym finiszem. Chocolate Porter to piwo idealne do deserów lub jako digestif. Pasuje również doskonałe do gulaszu wołowego.

Piwo dostępne w charakterystycznej, ekskluzywnej butelce o pojemności 330 ml. Zamknięte czarnym kapslem z logiem browaru.
Brak dokładnego składu, zawiera słód jęczmienny oraz gluten.
Dodał: krzysiek.w17 - 2013-06-21 12:23:00

oceny Oceny

Użytkownicy 6,75 / ilość: 4
Goście 8,33 / ilość: 3
średnia7,43 / ilość: 7

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Stacher93
moderatorstarstarstarstarstar

2016-04-07 23:46:52
Kolejne ciekawe piwo z ostatniej degustacji z Rovaty oraz Kamil_93. Po butelce spodziewałem się czegoś bardzo ekskluzywnego i ułożonego. Znakomity wygląd samej butelki, jakość etykiet i dedykowany kapsel, pełen profesjonalizm. Piwo okazało się bardzo ciekawe, nietuzinkowe. Aromaty/posmaki czekoladowe, karmelowe, kawowe oraz owocowe. Wyraźną słodycz przełamywała kwaśność pochodząca od czerwonych owoców. Na finiszu delikatna goryczka, którą poprzedzały akordy palonych słodów. Sporo działo się w tym piwie, chociaż chwilami poszczególne akcenty delikatnie się gryzły. Przede wszystkim cieszę się, że mogłem spróbować czegoś nowego i odhaczyć sobie nowy browar. Kapsel wędruje na tablicę korkową, etykieta do kolekcji. Przyzwoite, barwne piwo, warte polecenia.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.