Mazurski Imperial Oatmeal Stout Bourbon Barrel Aged
Mazurski Imperial Oatmeal Stout Bourbon Barrel Aged
Mazurski Imperial Oatmeal Stout Bourbon Barrel Aged
% alk. 8.2
Blg 18.5
5906874812174addbarcode
cena: 20 zł

Piwo uwarzone przez Browar Mazurski z Ełku.

Imperial Oatmeal Stout Bourbon Barrel Aged to leżakowana w beczkach po bourbonie wersja naszego sezonowego piwa – złotego medalisty Konkursu „KRAFT ROKU - 2017”

Piwo niepasteryzowane, niefiltrowane, nieutrwalone
Składniki: woda mazurska, słody jęczmienne (Pilzneński, Monachijski, Karmelowy, Czekoladowy, Palony, Pale Ale), chmiel (Magnum, Perle), dodatki (płatki owsiane), drożdże górnej fermentacji (S–04)
Zalecana temperatura serwowania: 12-15°C
Dostępne w butelkach bezzwrotnych o pojemności 330 ml.
Dodał: Piwosz92 - 2018-10-23 18:33:20

oceny Oceny

Użytkownicy 7 / ilość: 2
Goście 5,5 / ilość: 2
średnia6,25 / ilość: 4

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2018-12-13 13:47:03
Piana beżowa drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się i opadająca, nie pozostawiająca trwałego lacingu na ściankach szkła. Barwa ciemniejsza rubinowa wręcz czarna, w miarę klarowne i przejrzyste, raczej nie zmętnione. W zapachu nuty beczkowe, klimaty whisky, bourbona lecz bardzo subtelne, kokosowe i palone klimaty, podbudowa słodowa, nie są to jakieś mocne aromaty. W smaku podobnie, brakuje tej głębi jest płytko i zaskakująco wodniście kokos, gładka faktura, beczkowe klimaty występują w minimalnym stopniu , wysycenie na praktycznie zerowym poziomie. Kapsel zalakowany woskiem, etykieta elegancko wykonana graficznie, w miarę dobrze opisana. Warka 30.04.2019. Nie sądzę żeby leżakowanie coś pomogło. Cena srodze droga nieadekwatna do jakości. Oatmeal Stout leżakowany w beczkach po bourbonie w mojej opinii okazał się kompletnym niewypałem. Jest to niefortunnie mój pierwszy wyrób od browaru Mazurskiego mogę dać maksymalnie 6 za stosunek jakości do ceny, ale chyba i to za dużo. Brak głębi smaku, mało beczkowych klimatów, nijakość, wodnistość i dodatkowo śmiesznie niskie wysycenie składają się na ogólną ocenę.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 6 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.