Maryensztadt Sourtime Mango
Maryensztadt Sourtime Mango
Maryensztadt Sourtime Mango
% alk. 8.5
Blg 18.0
5905669542814addbarcode
ulubione: 4

Uwarzone przez Browar Maryensztadt.
Jest to kwaśna Imperial IPA z dodatkiem owoców mango.
Piwo niepasteryzowane, niefiltrowane.
Skład: woda, słody jęczmienne, mango, chmiel, drożdże, bakterie Lactobaccilus.
Dodał: Barcelonismo - 2018-07-09 09:43:06

oceny Oceny

Użytkownicy 7,57 / ilość: 21
Goście 9,13 / ilość: 8
średnia 8/10 / ilość: 29

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Chrisrks
starstarstarstarstar

2019-10-20 17:04:01
Jest gęste, jest błotniste, jest pełne. Wśród wielu zalet Sourtime mango jest przy tym fajnie pijalne. Na plus zaliczę też nienachalną kwasność. Oczywiście woltaż daje o sobie znać, ale alko wyczuwalne jedynie w aromacie.Pije się je zdradliwie dobrze.Średnio wysycone,bardzo owocowe z przewagą mango. Owoce raczej cytrusowe. W aromacie lekko niepokojące opary jakby przejrzałej brzoskwini. Generalnie bardzo udany kwasior browaru Maryensztadt!
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 7, wygląd: 8 )
awatar
Jacelinho
moderatorstarstarstarstarstar

2019-06-29 10:51:30
Barwa zmętniony sok nfc , trochę błotniste mango. Piana biała , drobna , niska i szybko znika bo mango. Ale lacing ładny. Wygląda zacnie :) W aromacie czuć że będzie kwaśne mango , nie czuje nic innego , nie jest to jakiś mega intensywny aromat ale niewątpliwie przyjemny. Jest to czego się spodziewałem. W smaku jest nisko nagazowane , kwaśne ale nie za mocno , jest mango , niska goryczka , nie czuć że to Imperialna IPA. Zabójczo pijalne , jest rześkie choć gęste w ustach. Piwo godne polecenia , trzeba uważać bo może sieknąć po dwóch. Nie jest takie genialne jak inne piwa w tym stylu ale jest dobre i tanie bo można kupić w Auchan za 8 zł około. Warka do 30.04.2020
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 8 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2019-04-14 21:56:27
Piana nie do końca biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca jako taki lacing na ściankach szkła. Barwa mocno zmętnionego soku jabłkowego, zupełnie nieklarowne i nieprzejrzyste. W zapachu aromatyczne nuty mango, egzotyczne klimaty, czuć również zakwaszenie, lekki karmel, podbudowa słodowa. W smaku stosunkowo mocno kwaskowe, zaczynają pojawiać się akcenty żywiczne, owoc mango nadal na pierwszym, goryczka lekko zalegająca o profilu egzotycznym, dobrze zamaskowany alkohol, gęsta faktura, subtelna soczkowość, wysycenie na średnim poziomie. Kapsel od browaru Maryensztadt, etykieta w jasnej, żółtej kolorystyce, graficznie bez zarzuty, w miarę wyczerpująco opisana. Warka 30.11.2019. Ciekawy sour na bazie imperialnej IPY, mango jak najbardziej wkomponowuje się w te klimaty. Jest treściwie, kwaskowo i orzeźwiająco. Nie czuć tych słusznych procentów, więc można się naciąć. Udany wyrób, w mojej opinii minimum na mocne 7.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
awatar
Gandalfino
starstarstarstarstar

2019-03-16 05:55:42
Pachnie mango i jogurtem.
Nisko nasycone. Kwaśne i słodkie zarazem.
Mango jest mocne. Jest i baza słodowa, jest i goryczka. Nie da się zapomnieć, że pijemy piwo.
Po kilku łykach zaczyna rozgrzewać.
Smak mango jest tu bardzo naturalny. Chyba nawet część goryczy pochodzi od owocu. Egzotyczne, było nie było, mango powoduje pewne złudzenie: kwaśność lacto kojarzy się z limonką.
Słodko kwaśno owocowe, udane piwo.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 7, wygląd: 9 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010