Maryensztadt New Black (Chocolate Hazelnut)
Maryensztadt New Black (Chocolate Hazelnut)
Maryensztadt New Black (Chocolate Hazelnut)
% alk. 6.6
Blg 16.0
5903424615810addbarcode
ulubione: 1

Czekoladowo – orzechowa wersja owsianego Stoutu. Piwo ciemne, wytrawne, o kremowej strukturze. Dominuje tu aromat czekolady i orzechów laskowych.
Dodał: jacelinho - 2020-06-24 08:07:45

oceny Oceny

Użytkownicy 7,73 / ilość: 11
Goście 0 / ilość: 0
średnia7,73 / ilość: 11

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
ArdianK
starstarstarstarstar

2022-09-02 19:07:53
Trochę zbyt dużo słodyczy, ale tak jak w przypadku pozostałych new black mamy do czynienia z bardzo dobrze zrobionym stoutem. Wspaniały wygląd, ładny aromat. Polecam
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 9 )
awatar
Gość
awatar
Gość

2021-06-05 16:57:57
Yes! Obawiałem się tego piwa, ale na szczęście okazało się być bardzo w porządku! Nie jest to gęstwina w typie Episode02 czy innych pastry siedzących na maśle orzechowym, ale tez i etykieta opisuje, że piwo ma wytrawny charakter. Szkoda, że poszło z dodatkiem aromatów, no ale ... Mocna podstawa ze stouta (dry stouta) urozmaiconego dodatkami stworzyła naprawdę fajne piwo. Mocno pijalne, jak na ten gatunek.
awatar
Jacelinho
moderatorstarstarstarstarstar

2020-07-01 14:12:19
Barwa ciemnobrunatna , niemal całkowicie czarna , zmętniona i nieprzejrzysta barwa. Piana beżowa , drobna , trwała i zostawia szczątkowy lacing. W aromacie bardzo mocno orzechy laskowe. W tle czekolada , pachnie jak Nutella bez kitu. Nie wierzę że to nie jest na sztucznym aromacie. Pięknie to pachnie , ale jednak jest to pójście na skróty. W smaku to samo , orzechy laskowe , nutella w płynie , słodkie ale nie ulep na szczęście. Czuć że podstawą jest stout , jest delikatnie kwaskowaty posmak od ciemnych słodów. Niska goryczka , fajne ciało , średni gaz. Pyszne deserowe piwo , ale te aromaty tu zrobiły robotę. Nie lubię aromatów ale nie sprawia to piwo wrażenia sztucznego. Jest przepyszne i chętnie bym jeszcze raz je wypił. Warka do 10.01.2021
oceny Oceny użytkownika:
9 ( smak: 9, zapach: 9, wygląd: 8 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.