Maryensztadt Nevermind Vol.6
Maryensztadt Nevermind Vol.6
Maryensztadt Nevermind Vol.6
% alk. 7.6
Blg 18.0
5903424615971addbarcode

Solidnie chmielone odmianami Nelson Sauvin, Galaxy I Mosaic Hazy IPA. Dzięki podwójnemu chmieleniu na zimno, piwo ma intensywny aromat dojrzałych pestkowych owoców, cytrusów i owoców tropikalnych. Charakteryzuje je piękny słoneczny kolor. Treściwe za sprawą solidnej bazy słodowej, o umiarkowanej goryczce. POLECANE DO: pieczone mięsa, potrawy ostre, drób
Dodał: jacelinho - 2020-04-04 12:39:25

oceny Oceny

Użytkownicy 8,5 / ilość: 6
Goście 0 / ilość: 0
średnia 8,5/10 / ilość: 6

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
oranjefan
starstarstarstarstar

2020-05-13 20:57:28
Aromat cytrusowo owocowy, intensywny. Grejpfrut, pomarańcze, cytrusy, melon, papaja, a nawet coś pokroju białego pieprzu.

Drobna i niska piana, ale pozostająca na powierzchni piwa. Piwo mleczne, żółtawe, solidnie zmętnione.

Bardzo gładkie, smukłe, gęste przy czym nieprzesadnie słodkie. Owocowe w smaku rzecz jasna. Goryczka wyraźna - żywiczno grejpfrutowa, lekko nawet zalegająca po przełknięciu. W smaku zaś totalna dominacja mango w akompaniamencie czerwonych pomarańczy i grejpfrutów w postaci wyżej wspomnianej goryczki.

Jedno z najbardziej goryczkowych DDH IPA które piłem do tej pory, co w połączeniu z mocno owocowym aromatem i smakiem nie sprawia wrażenia z obcowania z soczkiem jak to zwykle bywa. I w tym przypadku myślę że działa to bardzo na plus! Piwo o aromacie i smaku cytrusów, melona, mango czy papai, skontrowane wyraźną grejpfrutowo żywiczną goryczką. Na dodatek gładkie jak jedwab, smukłe, gęste.
oceny Oceny użytkownika:
10 ( smak: 10, zapach: 10, wygląd: 10 )
awatar
David_Haye
starstarstarstarstar

2020-05-12 21:16:34
No owoce tropikalne w typie gujawy i marakuji. Cytrusy, coś jak mandarynki czy pomarańcze. Też żywiczna nuta. Piana niska, średnio i drobno pęcherzykowa. Wygląd soczkowy, piwo jasnożółte, słoneczne, jest hazy. Po przelaniu do szkła grejpfrut. Wysycenie średnie, takie fajne musowanie. Ciało jak na 18 BLG myślę, że dobre. Piwo nie jest jakieś gładkie. Naprawdę solidna podbudowa słodowa. Fajna owocowość. Taka typowo cytrusowa, grejpfrut i pomarańcz, w tym stylu. Piwo jest trochę soczkowe. Najważniejsze to, że piwo jest mega soczyste. Zero nut typowych dla Imperialnych IPA. Fajna, solidna goryczka, choć mało szlachetna. Taka ziołowa, wręcz lekko piołunowa, przez co sprawia wrażenie takiej oczywistej goryczy. Alkohol prawie niewyczuwalny. Jest orzeźwiająco. Jest pijalnie. Przyjemna, owocowa, goryczkowa Imperialna IPA.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 8 )
awatar
MJK
starstarstarstarstar

2020-05-10 08:15:45
Piłem w towarzystwie Nevermind nr 1, 2, 3, i 5 (4 nie dostałem) i przyznam się, że choć nieco się od siebie różnią to są też do siebie bardzo podobne. Ładna piana z dobrym lacingiem, słoneczny i mocno mętny kolor, dość duże gazowanie a smaki owocowo-goryczkowe. Idealne na ciepłe, słoneczne dni. Acha - fajny rozmiar puszki - 44 cl.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 8, zapach: 7, wygląd: 7 )
awatar
Gandalfino
starstarstarstarstar

2020-05-01 18:14:49
Pomarańczowo soczkowe. Mętne. Pina skromna, zanika.
Ananas, cebulka. Jakieś tropiki. Przyjemny aromat.
Mega gładkie.
Super owocowe. Słodycz i goryczka.
Ciężko to oddać słowami. Piwo jest ekstra.
oceny Oceny użytkownika:
9 ( smak: 9, zapach: 9, wygląd: 9 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010