Maryensztadt Nevermind Vol.3
Maryensztadt Nevermind Vol.3
Maryensztadt Nevermind Vol.3
% alk. 7.8
Blg 18.0
5903424615711addbarcode
ulubione: 1

Uwarzone przez Browar Maryensztadt.
Podwójnie chmielone na zimno imperialne IPA. W aromacie dominują tu słodkie owoce cytrusowe i winogrona pochodzące od nowozelandzkiej odmiany chmielu Nelson Sauvin, a w tle przebijają się owoce cytrusowe charakterystyczne dla amerykańskiej odmiany Mosaic. Treściwe o gładkiej teksturze i umiarkowej goryczce oraz wytrawnym finiszu.
Piwo niepasteryzowane, niefiltrowane.
Skład: woda, słody jęczmienne, płatki owsiane, chmiele (Nelson Sauvin Mosaic), drożdże.
Polecane do potraw: kuchnia orientalna, wołowina, drób.
Polecana temperatura serwowania to 8-10°C.
Dodał: Barcelonismo - 2019-11-16 10:20:10

oceny Oceny

Użytkownicy 7,2 / ilość: 5
Goście 0 / ilość: 0
średnia 7,2/10 / ilość: 5

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2020-07-07 18:35:15
Piana nie do końca biała, drobno i gruboziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca całkiem ładny lacing na ściankach szkła. Barwa ciemniejsza miodowa, nieklarowne i nieprzejrzyste, stosunkowo mocno zmętnione. W zapachu cały Nelson czyli gronowe oraz winne aromaty, sporo żywicy i karmelu, suszone owoce oraz cytrusy. W smaku treściwe, dużo więcej żywicy oraz karmelu, zanika trochę efekt gronowości i winnych aromatów, goryczka lekko zalegająca o profilu ziołowym, słabsza kontra kwaskowa, dużo ciała, owocowość w wersji suszonej, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Pite w wersji puszkowej gdyż chyba tylko taka występuje, puszka w żółtej kolorystyce, minimalistycznie wykonana graficznie, w miarę dobrze i wyczerpująco opisana. Warka 31.05.2020. Wytrawna i aromatyczna Imperialna IPA, chociaż Nelson Sauvin jest wyczuwalny bardziej w aromacie niż w smaku. Lepsze od 2, nieco słabsze od 1, generalnie bardzo solidna pozycja, czuć podwójne chmielenie. Ode mnie tym razem 7 z plusem.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 7 )
awatar
MJK
starstarstarstarstar

2020-05-10 08:12:49
Piłem w towarzystwie Nevermind nr 1, 2, 5 i 6 (4 nie dostałem) i przyznam się, że choć nieco się od siebie różnią to są też do siebie bardzo podobne. Ładna piana z dobrym lacingiem, słoneczny i mocno mętny kolor, dość duże gazowanie a smaki owocowo-goryczkowe. Idealne na ciepłe, słoneczne dni. Acha - fajny rozmiar puszki - 44 cl.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
awatar
David_Haye
starstarstarstarstar

2019-11-29 20:40:29
Słodko w aromacie. Cytrusy, ale nie takie rześkie, tylko takie przejrzałe. Piana dość obfita, drobnopęcherzykowa. Ciemnożółte, z delikatnym zmętnieniem. Wygląd bardziej West Coast, niż New England. Bardzo ciekawy aromat w szkle się ujawnił. Mamy czerwone winogrona i wiem, że to zasługa Nelson Sauvin. Niskie wysycenie. Bardzo gładkie piwo. No owocowość fajna. Słodkie czerwone winogrona. Piwo ma bardzo przyjemną teksturę. Piwo jest treściwe i dość konkretne. Konkretna podbudowa słodowa. Piwo jest raczej słodkie. Goryczka jest niestety niska. Nevermind vol. 3 jest podobne do Nevermind vol. 1 pod względem tej charakterystycznej owocowej słodyczy. Grap(t)e IPA ;)
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010