Maryensztadt Kobiecy Styl Witbier z kaffirem
Maryensztadt Kobiecy Styl Witbier z kaffirem
Maryensztadt Kobiecy Styl Witbier z kaffirem
% alk. 4.4
5905669542067addbarcode

Nasza propozycja to hołd dla belgijskiej klasyki, która wcale nie jest nudna, lecz różnorodna i uniwersalna. dodatek kaffiru stanowi orzeźwiającą kropkę nad i a także zdrada naszą miłość do ziół i przypraw w piwie.

slodowe. pl - blog Gosi Ejankowskiej i Magdy Bergmann zrodzony z miłości do dobrego jedzenia i piwa, w którym podpowiadamy, jak łączyć te dwie przyjemności, odkrywamy sensorykę piwa, degustujemy i recenzujemy.

Piwo pasteryzowane i niefiltrowane.
Składniki: woda, słody jęczmienne, płatki owsiane, płatki pszeniczne, kolendra, skórki z cytrusów, kaffir (liście limonki kaffir), chmiel, drożdże.

Mętność i osad są naturalnymi cechami produktu.
Przechowywać w chłodnym i zacienionym miejscu.
Dodał: jamiecope - 2022-05-04 13:00:29

oceny Oceny

Użytkownicy 6,73 / ilość: 11
Goście 0 / ilość: 0
średnia6,73 / ilość: 11

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
nietzsche
starstarstarstarstar

2022-05-15 00:44:47
Wygląd: Słomkowe, zmętnione, ok piana i lacing
Zapach: nie przypomina witbiera, pachnie zbożowo w opór, jak woda z płatkami owsianymi, kafir delikatnie czuć, jest też dziwna nuta, ale powiedzmy, że to kolendra, ona potrafi pójść w taką wędzonkę z selerem
Smak: W smaku to już kompletnie witbiera nie przypomina, mączne, owsiane, mleczne, ono tak naprawdę nie przypomina piwa pszenicznego, smakuje jak takie lekko słodkawy jasny ale jęczmienny, do którego ktoś dowalił płatków owsianych, by było hazy. Tak jak kiedyś przekleństwem krafciku był karmel, tak teraz do wszystkiego wali się owies. Patrząc na składniki, gdzie płatki pszenne są po owsianych to pszenicy w tym tradycyjnym piwie pszennym (gdzie powinno jej być w zasypie ok 45%, w oryginalnym belgijskim było i ponad 50%) jest symboliczna ilość :3 Gdzie w tym jest \"hołd dla belgijskiej klasyki\"?
Ono jest słodkawe, ale ta słodkość tutaj jest tak pusta, cukrowa + ta mączność i niskie wysycenie powoduje, że ono jest raczej mdłe i męczące i nawet zimne nie orzeźwia. Dodatek kafiru miał pewnie ukryć to, że ono nie ma żadnych cech witbiera, ale niczego ciekawego nie dodał. To już Białe Żywca, które jest lagerem, bardziej witbiera przypomina.
oceny Oceny użytkownika:
4 ( smak: 3, zapach: 5, wygląd: 7 )
awatar
Novy80
starstarstarstarstar

2022-04-19 23:14:30
Po otwarciu czuć ziołowość. Kaffir z kolendrą grają \"pierwsze skrzypce\", później troszeczkę goździka czuć. Po nalaniu zamglona słomkowość z wysoką pianą szybko znikającą. W smaku czuć ziołowość i lekka goryczka. Po paru łykach mam zalepione usta. Nie od słodyczy ale poczucie lekkiego ulepku jest. Może w ciepły dzień lepiej by wchodziło.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 8, wygląd: 7 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.